Notiks tiešsaistes labdarības koncerts “Bez Jums Neskan” Latvijas mediķu atbalstam

Raksta attēls - Notiks tiešsaistes labdarības koncerts “Bez Jums Neskan” Latvijas mediķu atbalstam

11.01.2021

Šodien, 11. janvārī, plkst. 20:00” norisināsies Latvijas Kultūras koledžas studentu organizēts tiešsaistes labdarības koncerts – “Bez Jums Neskan”.

Koncerts būs skatāms platformā “YouTube”, producenta “Woltez” kontā, kā laikā būs iespēja ziedot latviešu mediķiem, kuri COVID-19 krīzes periodā strādā īpaši saspringtos apstākļos. Ar ziedojumu palīdzību, mediķiem tiks nodrošinātas siltas maltītes. Ziedot iespējams šeit. https://hospiss.lv/ziedot-galds-savejiem/

Koncerta ietvaros savu priekšnesumu sniegs pavisam jauns vārds Latvijas elektroniskās deju mūzikas skatuvē – producents un DJ “Woltez”. Īstajā vārdā Valters Kļavenieks, “Woltez” savu karjeru aizsāka 2019. gada aprīlī, izdodot singlu “Fade Out”. Toties, pirmos uzmanības laurus viņš smēlis gadu iepriekš kā “WALTk” pēc savas pārveidotās versijas publicēšanas grupu “Auļi” un “Tautumeitas” kopdarbam “Dzied pa priekšu brāļa māsa”, un pirmās vietas iegūšanas “Latvijas Radio 5 — Pieci.lv” raidījumā “Pieci latvieši”. Kā svaigāko skaņdarbu, producents laidis klajā savu pārveidoto versiju “Gigi D'Agostino” dziesmai “Bla Bla Bla”, kas nu jau sasniegusi vairāk nekā 80’000 klausījumu platformā “YouTube”.

Projekta “Bez Jums Neskan” mērķis ir atbalstīt Latvijas mediķus un spēcināt tos ar kvalitatīvām restorānos gatavotām siltajām maltītēm. Ar tiešsaistes koncertu iecerēts izcelt nodibinājumu HOSPISS LV un Ziedot.lv sniegto iespēju ziedot līdzekļus ārstu un medicīnas darbinieku bezmaksas ēdienu nodrošināšanai.

Projekts tapis sadarbībā ar “LKA Latvijas Kultūras koledža”, “HOSPISS LV”, “Ziedot.lv”. Koncerta vizualizācijas nodrošina analogo vizualizāciju apvienība “Liquid Peanut”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!