OLAS izdod Latvijas sportistiem veltītu dziesmu

Raksta attēls - OLAS izdod Latvijas sportistiem veltītu dziesmu Video ekrānšāviņš

08.09.2023

Sekojot līdzi aktuālajiem sporta notikumiem pasaulē un pašmāju sportistu panākumiem, grupa "OLAS" laiž klajā patriotisku singlu un videoklipu ar nosaukumu "LV". Kā atklāj reperi, dziesma ir par to, cik iespaidīgs Latvijai bijis šis gads sportā, un ka varam lepoties būt latvieši.

"Savā ziņā mēs esam "sporta reperi", jo mums ir gan dziesma par Girgensonu, gan Porziņģi, gan par mūsu hokejistu bronzas medaļām. Mēs noteikti nevarējām paiet garām mūsu basketbolistu panākumiem šajā čempionātā. Tomēr domājam, ka dziesma ir jāvelta visiem latviešiem un mūsu superīgajam gadam sportā. Latvietim būt ir forši, un mēs gribējām šo parādīt gan dziesmā, gan klipā! Ceram, ka šī dziesma būs aktuāla arī nākotnē un visos sporta veidos, jo katrā no mums asinīs plūst sarkanbaltsarkanā krāsa un ar to ir jālepojas," stāsta Žanis Pavlovskis.

Dziesmai tapis arī krāšņs videoklips, kurā skatāmi kadri ar spilgtiem Latvijas izlašu momentiem gan hokejā, gan basketbolā. Videoklipā piedalījušās "Royal dance studio" dejotājas un grupas "OLAS" ilggadējais draugs Renārs Zeltiņš, kurš šoreiz redzams tandēmā ar savu meitiņu. Klips filmēts "Kurbads" ledus hallē un "LED Unit" studijā Rīgā, kas ir lielākā LED studija Baltijā. Video operators – inscenētājs Emīls Spuņģis. Dziesmas ierakstu un pēcapstrādi veicis MAURIKS (Marks Spruģevics).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!