Pārcelti grupas “Instrumenti” un Intara Busuļa koncertstāsti

Raksta attēls - Pārcelti grupas “Instrumenti” un Intara Busuļa koncertstāsti Foto: Aiga Rēdmane

09.11.2020

Reaģējot uz valdības izsludinātajiem pasākumu ierobežojumiem, pārcelti kultūrtelpā “Hanzas Perons” 27. un 28. novembrī iecerētie grupas “Instrumenti” koncertstāsti “Divi Instrumenti” sērijā “Koncerts pirmajā rindā”. Tie norisināsies 12. un 13. decembrī. Tāpat pārcelti arī Intara Busuļa un “Abonementa orķestra” koncertstāsti, kas tika plānoti 3. un 4. decembrī. Tie savukārt notiks 15. un 16. decembrī.

Visi astoņi koncerstāsti katrs ilgs vienu stundu un būs paredzēti vien 200 skatītājiem. Sākumlaiks 12. un 13. decembrī, kā arī 15. un 16. decembrī, – pulksten 18.30 un 21.00. Biļetes nopērkamas aula.lv. Joprojām derīgas arī uz 27. un 28. novembra, kā arī uz 3. un 4. decembra, koncertstāstiem jau iegādātās biļetes. Gadījumā, ja grupas “Instrumenti” koncertstāsti nevarēs notikt arī decembrī, tiem jau noteikti iespējamie rezerves datumi nākamā gada 22. un 23. janvārī. Tāpat rezerves datumi noteikti Intara Busuļa koncertstāstiem – 15. un 16. janvāris.

Viena no spilgtākajām Latvijas popmūzikas grupām “Instrumenti” bija jau pieradinājusi klausītājus pie grandioziem koncertšoviem, tādēļ vēl jo interesantāk būs tās dalībniekus ieraudzīt un izdzirdēt citādākā kontekstā – tuvu, blakus un intīmi. Un divatā. Jānis Šipkēvics un Reinis Sējāns aicina uz vēl nebijuši personīgu satikšanos laikā un telpā. Savā koncertstāstā kultūrtelpā “Hanzas Perons” mākslinieki sola piedāvāt klausītājiem jaunu komplektu – joprojām jaudīgus eksperimentus, acu kontaktu ar skatītājiem un, protams, nozīmīgākās dziesmas, kas tapušas grupas “Instrumenti” daiļrades deviņos gados, neizpaliekot tādiem hitiem, kā “Apēst Tevi”, “Zemeslodes”, “Visā visumā visums ir viss” un “HES un Tu”.

Neparastus koncertstāstus piedāvās arī viens no pamanāmākajiem Latvijas popmūzikas dziedātājiem Intars Busulis kopā ar komponista Kārļa Lāča vadīto “Abonementa orķestri”. Sērijas “Koncerts pirmajā rindā” apmeklētājiem būs unikāla iespēja kļūt par pirmajiem, kuriem mūziķi publiski piedāvās skaņdarbus no topošā albuma, kam pat vēl nav izdomāts nosaukums. Dažas topošā diska dziesmas – “Dejo vientulību”, “Kad Tu meitai bizes pīsi”, “Garlaicīgi ir” un “Slieksnis” – jau nokļuvušas aktīvā radio rotācijā un pat hitu statusā, bet pārējie nospēlētie skaņdarbi kultūrtelpā “Hanzas Perons” būs pilntiesīgi dēvējami par pirmatskaņojumiem.

Ņemot vērā valstī noteiktos aizliegumus, ideja par koncertstāstu sēriju “Koncerts pirmajā rindā” šā gada maijā radās Latvijas pasākumu industrijas augstākā līmeņa profesionāļiem – pasākumu aģentūrai “Ideju institūts”, kultūrtelpai “Hanzas Perons” un tehniskajai kompānijai “GaCo”. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!