Pārsteigums no Markus Rivas – jauna dziesma un komisks video

Raksta attēls - Pārsteigums no Markus Rivas – jauna dziesma un komisks video Publicitātes foto

04.09.2020

Laikā, kad skolēni atgriežas skolas solā, Markus Riva atgriezies laikā un piedāvā jaunu videoklipu 80to gadu noskaņās. Kopā ar video tiek prezentēta pavisam svaiga dziesma latviešu valodā no rudenī gaidāmā albuma.

Video tapis sadarbībā ar stilisti un grima mākslinieci Kristīni Čakari, kura pati redzama arī klipā. Abiem video varoņiem iejušanās dažādos tēlos nav sveša un šoreiz abi ļāvušies jautram piedzīvojumam, iedvesmojoties no popkultūras norisēm 80to gadu beigās un 90to gadu sākumā, kā arī tā laika modes ikonām. 

Dziesmas “Tavos vārdos” producents ir Andis Ansons,  savukārt videoklips tapis ciešā sadarbībā ar Dree un “Clipmaker”. Video atrodams Markus Rivas YouTube kanālā, taču dziesmu jau var noklausīties visās mūzikas straumēšanas platformās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!