Pašmāju melnmetāla apvienība "Eschatos" izdod kaseti un plati ASV

Raksta attēls - Pašmāju melnmetāla apvienība "Eschatos" izdod kaseti un plati ASV Publicitātes foto

11.10.2016 / Parmuziku.lv

Pagājušajā piektdienā, 7.oktobrī klajā nāca latviešu melnmetāla apvienības "Eschatos"otrā albuma “The Grand Noir” ieraksts kasetē. Albums izdots Minesotas izdevniecības “Starwolf Records” paspārnē un pieejams ierobežotā, 100 kopiju lielā tirāžā. Decembra sākumā albums tiks izdots arī platē sadarbībā ar ierakstu kompāniju Ziemeļkarolīnas štatā, informē grupa.

Turpinot veiksmīgo sadarbību ar analogo ierakstu entuziastu Endrjū Rēbergeru (ASV), kurš nesen nodibinājis jaunu ierakstu kompāniju “Starwolf Records”, Eschatos otrais studijas ieraksts “The Grand Noir”, kas pirmizdots 2015. gada vasarā, tapis par pirmo jaundibinātās kompānijas ierakstu. 1.decembrī ieraksts gaidāms arī plates formātā sadarbībā ar ierakstu kompāniju “Flesh Vesel” Ziemeļkarolīnā.

Albums jau saņēmis lieliskas atsauksmes no tādiem pazīstamiem mūzikas kritikas medijiem kā “Distorted Sound Magazine”, “Glacially Musical” and “Angry Metal Guy”, dēvējot albumu par vienu no labākajiem atklājumiem mūsu platuma grādos, kā arī par neticamu dažādas stilistikas un drūmas atmosfēras apvienojumu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!