Pāže, Vēbere un Silova apvienojas grupā P.S.PMS un publicē dziesmu “Saisti”

Raksta attēls - Pāže, Vēbere un Silova apvienojas grupā P.S.PMS un publicē dziesmu “Saisti”

28.03.2023

Ar jaunu singlu “Saisti” plašākai auditorijai sevi piesaka grupa P.S.PMS, kurā apvienojušās trīs spilgtas mūziķes - Kristīne Pāže, Evija Vēbere un Elīna Silova.

“Grupa radās pagājušā gada nogalē, pēc tam, kad es uzrunāju Eviju un Elīnu kopā paspēlēt. Vēlējos vienoties kopīgā sinerģijā ar sev tuvām, dvēseliski radniecīgām sievietēm, kuras rada mākslu, iedvesmojoties no savas sarežģītās jūtu pasaules. Katra mūsu tikšanās ir terapija ar pievienoto vērtību - īpaša skaņa ar raksturu. Dažādas, tajā pašā laikā līdzīgas un jau saaugušas vienā skaistā, neparastā organismā”, stāsta Kristīne.

“Saisti” ir pirmais grupas singls no gaidāmā debijas albuma, pie kura šobrīd notiek aktīva darbošanās.

“Šīs dziesmas skici Elīna mums parādīja pašā pirmajā satikšanās reizē. Sākām kopā dziedāt, kaut ko ierakstījām un pēcāk pārlaimīgas griezām uz riņķi un spridzinājām idejas, par to kas ir un, kas būs mūsu grupa. Tagad pie dziesmām mēs nonākam kopīgi improvizējot, pēcāk attīstot radušos ideju un stāstu. Tad ierakstam instrumentus - Elīna spēlē basu un vērpj balss paladziņus, Kristīne spēlē ģitāru un taustiņus, es veidoju ritmus un skaņu dizainu uz modulārajiem sintezatoriem, pēcāk arī producēju ierakstīto”, stāsta Evija.

“Saisti” stāsta par atkarību, pieradumu un vientulības un tukšuma sajūtu iedomātā mīlestībā, kuras pamatā ir draudzība. Par neredzamajiem diedziņiem, kas piesien otram un nespēju “iziet no nebeidzamā apļa”, komentē Elīna.

Dziesmai nofilmēts arī videoklips, kura māksliniecisko komandu veido režisors Toms Harjo, horeogrāfe un koncepta autore Jana Jacuka, operators Aleksandrs Okonovs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!