Pie klausītājiem nonāk jauna “MESA” dziesma

Raksta attēls - Pie klausītājiem nonāk jauna “MESA” dziesma Publicitātes foto

29.11.2022

Šodien, 29. novembrī MESA izdod skaņdarbu “Laid, lai”, kas ir jaunākais singls no nākamā gadā gaidāmā albuma.

Dziesma “Laid, lai” ir apvienības trešais singls, kas seko iepriekš izdotajiem “Tuvāk Tev” un “Ko vairāk man vajag”, visas minētās dziesmas tiks iekļautas MESA jaunākajā studijas ieraksta albumā, kas tiks izdots nākamajā gadā.

“Šoreiz negribas teikt priekšā, par ko ir dziesma, aicinu to klausīties ar atvērtu prātu,“ stāsta Gatis Irbe “Ticu, ka katrs tajā sadzirdēs to vēstījumu, kas viņam vai viņai ir dotajā brīdī aktuāls.”

Līdz ar ziņu par jaunu dziesmu, MESA menedžments informē, ka 1.decembrī tiks izziņots projekta vēsturē lielākais koncerts, kas notiks nākamā gada augustā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!