Pikaso sāk SVNM: B Puse koncerttūri

Raksta attēls - Pikaso sāk SVNM: B Puse koncerttūri Foto: Publicitātes foto

13.03.2015 / Parmuziku.lv

Pašmāju reperis Pikaso nedaudz vairāk nekā mēneša laikā sniegs sešus priekšnesumus dažādās Latvijas pilsētās, kā arī pirmo reizi uzstāsies Tallinā, jo saņēmis uzaicinājumu piedalīties Tallinn Music Week.

Pikaso koncerttūre notiek par godu pērn decembrī izdotajam mūziķa otrajam studijas ierakstam SVMN: B Puse, kas sekoja 2013. gada Zelta Mikrofona ieguvušajam Satikšanās Vietu Mainīt Nedrīkst.

Kā atzīst pats izpildītājs, SVNM: B Puse tiek turpinātas iepriekšējā albumā uzsāktās tēmas un idejas, kas jūtams arī koncertsērijā. Muzikālais materiāls tiekot paspilgtināts ar skatuvju vizuālajiem noformējumiem, kā arī viesmāksliniekiem, kas piedalījušies ierakstos.

Īpaši izcelsies tūres noslēgums koncerts 2. maijā Pulkvedim Neviens Neraksta, kur uzstāsies arī Ozols, kurš pirmatskaņos jaunas dziesmas. Pašam izpildītājam ļoti nozīmīgs būs arī koncerts 28. martā Sinilind klubā Tallinā, Tallinn Music Week ietvaros.

SVNM: B Puse koncerti notiks:

21. martā klubā Piens Rīgā

28. martā klubā Sinilind Tallinā

4. aprīlī bārā Tinte Valmierā

11. aprīlī klubā Jelgavas Krekli Jelgavā

25. aprīlī klubā Fonoklubs Cēsīs

2. maijā klubā Pulkvedim Neviens Neraksta Rīgā

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!