Pirmo reizi festivāls Positivus laiž pārdošanā 2 dienu un jauniešu biļetes

Raksta attēls - Pirmo reizi festivāls Positivus laiž pārdošanā 2 dienu un jauniešu biļetes Publicitātes foto

01.12.2016 / Parmuziku.lv

No šodienas, 1. decembra, festivāla Positivus mājaslapā positivusfestival.com pirmo reizi pieejamas divu dienu un jauniešu biļetes. Divu dienu biļetes festivāla organizatori skaidro kā zelta vidusceļu tad, ja šķiet, ka viena diena festivālā ir par maz, bet trīs – par daudz. Savukārt jauniešu biļetes, kuru cena ir 50% no pilnās biļešu cenas, varēs iegādāties tikai pērkot kopā ar vismaz vienu pieaugušo biļeti.

Ar divu dienu festivāla biļetēm festivālu būs iespējams apmeklēt vai nu piektdien – sestdien, vai arī sestdien – svētdien. Vienas divu dienu biļetes cena ir 50 eiro.

Jauniešu biļetes, kuras paredzētas no 11 līdz 16 gadus (ieskaitot) vecam jaunietim, var iegādāties kopā ar vismaz vienu pieaugušā biļeti. Viens pieaugušais var iegādāties vairākas jauniešu biļetes. Jauniešu biļetes veidam ir jāatbilst pieaugušā biļetes veidam (piemēram, vienā pirkumā vienlaicīgi ir viena 3 dienu pieaugušā biļete un 3 dienu jaunieša biļete.)

Jāņem vērā, ka jaunietim jābūt 11 – 16 gadu vecam tieši aproces uzlikšanas, ne biļetes iegādes brīdī. Festivāla aproce jaunietim tiks uzlikta kopā tikai ar pieaugušo, kurš biļeti iegādājies pēc personas apliecinoša dokumenta uzrādīšanas. Personas apliecinošs dokuments jāuzrāda, lai pārliecinātos par vecuma atbilstību iegādātajai biļetei.

No šodienas, 1. decembra, festivāla mājaslapā www.positivusfestival.com un Biļešu Servisa kasēs pieejamas 1 dienas (35€), 2 dienu (50€), 3 dienu biļetes (75€), 3 dienu biļetes ar telts vietu (83€) un VIP biļetes (250€). Iespējams arī iegādāties telts vietas biļetes (10€) un VIP mājiņas biļetes (300€). Jauniešu biļetes pieejamas tikai festivāla mājaslapā.

Positivus festivāla galvenais partneris ir Latvijas vadošais tehnoloģiju uzņēmums Lattelecom, kas ar unikālo Positivus TV kanālu ļauj festivāla apmeklētājiem izjust festivāla īpašo gaisotni mēneša garumā, turklāt piedāvā arī citus tehnoloģiskos risinājumu festivāla teritorijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!