Pirms gaidāmās tūres grupa Bad Habits izdod singlu “Man dimantu nav”

Raksta attēls - Pirms gaidāmās tūres grupa Bad Habits izdod singlu “Man dimantu nav” Publicitātes foto

08.09.2023

Nākamajā nedēļas nogalē, 16.septembrī Liepājā, kultūras namā “Wiktorija”, grupa Bad Habits uzsāks koncertprogrammas “Atmiņu klade” tūri. Tuvojoties pirmajam tūres koncertam, grupa izdod arī jaunu dziesmu - kaverversiju labi pazīstamajai grupas “100 debija” dziesmai “Man dimantu nav”.

 Kā jau visas koncertprogrammā “Atmiņu klade” iekļautās dziesmas, “Man dimantu nav” ir ietekmējusi mūsu mūzikas gaitas. “Skolas laika diskotēkās visi pustumsā esam lēkājuši pie šīs dziesmas” atceras bundzinieks Normans Bārbals. “Mani pārņem dīvaina, saldsērīga sajūta par kādu pagājušu laiku un to, cik “100 debijas” dziesma ir romantiska. Tas kontrasts starp vienkāršo cilvēcību un sintezatoru mūzikas radītajām skaņām” piemin ģitārists Jānis.

“Savā dziesmas versijā gribējām koncentrēties uz dziesmas oriģināl versijas radītajām sajūtām, bet nu jau caur savu pieredzi” tā grupas vokālists Mārtiņš.

Dziesmas aranžiju veidojusi grupa “Bad Habits”. Bekvokālu iedziedājušas Laima Miltiņa un Elīna Čampere, pie taustiņiem Aleksandrs Tomas Mathevsons. Ieraksts tapis studijā “Hodila records” un Ādažos pie Aivara Vaišļas. Dziesmu miksēja Armands Varslavāns.

 Koncertos Bad Habits vēlas izstāstīt stāstus no savas dzīves caur mūziku, kuru ir radījuši visiem labi pazīstami skatuves “smagsvari” kā Ilmārs Dzenis, Raimonds Pauls, 100 debija, Aivars Zaltāns (“Kad man vairs nebūs 16”dziesmas autors) u.c

“Gadu gaitā, šīs dziesmas ir izpildījuši dažādi skatuves mākslinieki uz dažādiem skatuves dēļiem. Mēs ticam, ka viņiem tās ir rezonējušas, tāpat kā mums un esam pārliecināti, ka rezonēs arī publikai, kura būs ar mums šajā vakarā. Galu galā, mums katram atradīsies kāds īpašs stāsts, kurā gremdēties un ar kuru padalīties.”

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!