Playground festivāla Stage H2O programma piedāvās gan muzikālus priekus, gan sportiskas aktivitātes

Raksta attēls - Playground festivāla Stage H2O programma piedāvās gan muzikālus priekus, gan sportiskas aktivitātes Publicitātes foto

01.07.2016 / Parmuziku.lv

Jau trešo gadu festivāls „Playground”, kas norisināsies no 8. – 10. jūlijam Sporta Kompleksā 333, ļaus izdzīvot ne tikai radošas izdarības un muzikālu piedzīvojumu, bet arī dalību sportiskās festivāla aktivitātēs.

“Playground” festivālā Stage H2O skatuve rūpēsies gan par muzikālo noformējumu, gan par brīvā laika aktivitātēm un atrakcijām - apmeklētājiem būs iespēja uzspēlēt ūdens futbols, piedalīties gigantisko burbuļu pūšanā, pūķu veidošanas un palaišanas darbnīcā. Būs arī interesantas un savdabīgas ūdens dzeršanas sacensības, kurās varēs piedalīties ikviens, bez vecuma ierobežojuma.


Savukārt muzikālās performances Stage H2O skatuvē varēs izbaudīt no tādiem lieliskiem pašmāju un arī kaimiņvalstu māksliniekiem kā - PYØR, regeja grupas Riga Reggae, indie grupas Irving Ark, eksperimentālās un elektroniskās mūzikas radītāja Kashuks kopā ar Oriole.Vakara izskaņā laisties neaizmirstamās dejās varēs ar dīdžejiem Nina Elektrichka un E:91. Sestdien muzikalo vakaru iesāks Miks Dukurs, to turpinās post-rock grupa Omertà, tad uz skatuves kāps Radio H2O Dj Tim Rayo, kas iekustinās balīti un nodos to tālāk MixmasterAG, bet vakaru, ar lielisku mūziku, noslēgs DizzyTheDrums un DJ PUPA.


Pusgada garumā Radio H2O studijā norisinājās “Stage H2O Cover Sessions”, kas pulcēja vienkopus gan daudzus mūzikas izpildītājus, gan mūzikas cienītājus. “Playground” festivāla ietvaros izskanēs “Stage H2O Cover Sessions” sezonas noslēguma sesija.


Ir izvēlēti labākie no sesiju mūziķiem un tagad tie tiks nodoti festivāla apmeklētāju un žūrijas rokās, lai izvēlētos labāko no labākajiem māksliniekiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!