POSITIVUS FESTIVĀLS JAU ŠONEDĒĻ — IZPĒTI FESTIVĀLA PROGRAMMU

Raksta attēls - POSITIVUS FESTIVĀLS JAU ŠONEDĒĻ — IZPĒTI FESTIVĀLA PROGRAMMU

11.07.2022

Tas brīdis ir pienācis un šonedēļ pēc divu gadu pārtraukuma norisināsies 14. Positivus festivāls, kurš pirmo reizi notiks RĪGĀ, vienā no pilsētas zaļākajām oāzēm — Lucavsalā!

Festivālā divu dienu garumā būs baudāma nebijusi un krāšņa mūzikas programma, kino klasika un aizraujošas aktivitātes koncertu starplaikos. Festivālā uzstāsies tādi pasaules līmeņa mākslinieki kā A$AP Rocky, Megan Thee Stallion, Jamie xx, The Avalanches (DJ Set), Caribou, Asaf Avidan, Yves Tumor, Thundercat, Bas, kā arī pašmāju mūzikas zvaigznes ansis, Eirovīzijas sensācija Citi Zēni, Arturs Skutelis, rolands če un daudzi, daudzi citi. Biļetes nopērkamas www.positivusfestival.com un “Biļešu Servisa” tīklā.

Visu festivāla programmu var iepazīt mobilajā lietotnē Positivus'22, kas bez maksas lejupielādējama App Store un Google Play veikalos. Izpēti festivāla programmu, iepazīsties ar mākslinieku uzstāšanās laikiem, sastādi pats savu festivāla programmu un aktivizē atgādinājumus pirms saviem mīļākajiem māksliniekiem, lai paspētu pie skatuves ieņemt labākās vietas.

Uz festivāla galvenās skatuves — LMT Stage — uzstāsies A$AP Rocky, Megan Thee Stallion, Jamie xx, Caribou, Thundercat, SoFaygo, Bas un ansis.

Uz festivāla otrās lielākās skatuves — Lāčplēsis Stage — dzirdēsim The Avalanches (DJ Set), Yves Tumor & Its Band, Asaf Avidan, Black Country, New Road, black midi, Gram-Of-Fun, Sudden Lights, Tribes of the City, Nē un VIŅA.

Uz Narvesen Stage festivāla apmeklētājI varēs baudīt iemīļoto pašmāju mākslinieku priekšnesumus. Plaši pārstāvēta būs hip-hop mūzikas scēna — festivālā koncertēs tādi mākslinieki kā Arturs Skutelis, Edavārdi, Prusax, rolands če, ZEĻĢIS, Wiesulis, Ods un $ourJ. Liriskāku muzikālo sniegumu dzirdēsim grupas Sigma, Chris Noah, MUUD, Būū, Elizabetea Gailes un Nova Koma izpildījumā. Festivāla izskaņā uz skatuves kāps arī šī gada Eirovīzijas un TikTok sensācija — grupa Citi Zēni.

Šovasar festivāla apmeklētājiem būs baudāma arī jauna Jim Beam Silent disco zona, kur dejas iegriezīs sekojoši DJ: DJ RKR, DJ Inga Jerzjukova, DJ Kārlis Zariņš, DJ Artūrs Pudāns, DJ Rudd, DJ All-viss, DJ Magnuss Eriņš, DJ Makree, DJ Anna Dumpe, DJ Rojs Rodžers, DJ Kārlis Ķilkuts, DJ Aspirīns.

Kā ierasts, rūpējoties par plašāku mākslas veidu piedāvājumu festivālā, arī šogad sadarbībā ar kinoteātri “Kino Bize” festivāla apmeklētājiem būs iespēja atgūties no dzīvajiem koncertiem. Astoņos filmu seansos divu dienu garumā tiks izrādīts gan jaunākais pašmāju kino, gan aktuālas ārzemju filmas, gan kulta klasika. Seansus papildinās vietējo kino veidotāju viesošanās un sarunas ar skatītājiem

Viss Positivus festivāla labākais no Salacgrīvas tiks pārnests uz Rīgu un festivālā varēs baudīt ne tikai daudzveidīgu mūzikas un mākslas programmu, bet arī novērtēt, iegādāties oriģinālus un kvalitatīvus dizaineru darbus smukumlietu tirdziņā, kā arī baudīt garšīgu un daudzveidīgu ēdienu. Tāpat, festivālu piepildīs daudzas partneru aktivitātes un stendi.

Positivus festivāla teritorija apmeklētājiem būs atvērta no piektdienas, 15. jūlija, plkst. 12.00 līdz plkst. 02.00, un no sestdienas, 16. jūlija, plkst. 12.00 līdz 02.00. Savukārt, mini telšu pilsētiņa (ierobežotā skaitā) apmeklētājiem būs atvērta no 15. jūlija plkst. 10.00 līdz 17. jūlija plkst. 12.00.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!