20 mirkļi, kurus atcerēsimies no "Prāta Vētra" koncerta Liepājā

Raksta attēls - 20 mirkļi, kurus atcerēsimies no "Prāta Vētra" koncerta Liepājā Fotokolāža: Brainstorm_LV/ instagram.com/onetouchspark

22.08.2016 / Parmuziku.lv

“Prāta Vētra” ir visur – skan tavā automašīnā, lielveikalā un darba vietā - šādi uz jautājumu par grupas nozīmīgumu mums atbildēja kāds koncerta apmeklētājs. Nešaubīgi “Prāta Vētra” mūziku mīl dažāda vecuma, tautību klausītāji, to vēl vienu reizi apliecināja grupas grandiozais koncerts 20. augustā Liepājā, Daugavas stadionā.

Kas tev no šī notikuma vislabāk paliks prātā?

1. Liepāja

Vienmēr var noorganizēt koncertu Rīgā, taču koncerts reģionos būs īpašāks notikums. Vieniem kā mazs ceļojums, otriem liels prieks un lokāls lepnums par to, ka “Prāta Vētra” uzstājas arī viņu pusē.

2. Ar PV uz PV

Pasažieru vilciens bija norīkojis speciālos reisus uz Liepāju. Laimīgie pasažieri varēja laimēt tikšanos ar "Prāta Vētru".

3. Biļetes vairs nav

Kopā koncertu esot apmeklējuši ap 30 000 klausītāju. Tālāko ceļu bija mērojusi meitene no Japānas.

4. Ir uzdevums!

5. Draugi

Pirms koncerta mini aptaujā noskaidrojām arī to, ka "Prāta Vētras" koncerts vienmēr ir iemesls, lai noorganizētu tikšanos ar draugiem un klasesbiedriem.

6. Uguņošana jau sākumā

Uguņošana pirmās dziesmas "7 soļi svaiga gaisa" laikā saasināja klātesošo uzmanību.

7. No jebkura skatupunkta

Ārzemju zvaigznes mūs ir izlutinājušas ar grandioziem skatuves risinājumiem, bet arī “Prāta Vētra” koncerta iekārtojums ļāva to vienlīdz labi baudīt no dažādām vietām. Piemēram, vērojot koncertu no aizmugures kreisā stūra, notikumus varēja skatīt gan lielajos skatuves, gan mazākajos tribīnes ekrānos, izbaudot gaismotāju darbu un skatuves projekcijas

8. Skatuve

Dažu brīdi šķita, ka skatuve ir daudzdimensionāla.

9. Fanu zonā savas priekšrocības

10. "Mana dziesma"

"Mana dziesma" bija viens no koncerta kulminācijas punktiem - patriotiski un saviļņojoši.

11. "Debesis iekrita tevī"

“Debesis iekrita tevī”, šīs vasaras radio hits, radīts kopā ar liepājniekiem “Musiqq” – vienu no veiksmīgākajām pašmāju grupām. Dziesma ir tik  ļoti lipīga, ka jādungo līdzi visiem. Dziesma koncertā izskanēja 2, ja ne visas 4 reizes.

12. "Tur kaut kam ir jābūt!"

Šoreiz dziesmā "Tur kaut kam ir jābūt!" Gustavo partiju izpildīja Agnese Rakovska. Dziesma tika sapludināta kopā ar Dona dziedāto "Pēdējo vēstuli". Publika bija sajūsmā!

13. "Na Zare"

Arī "Na Zare" ir viena no gaidītākajām dziesmām.

14. "Spogulīt, Spogulīt"

"Spogulīt, Spogulīt", iespējams, ir visromantiskākā no "Prāta Vētras" dziesmām, kuru dzied Jānis Jubalts. Arī šoreiz dziesma sajūsmināja klātesošos. Turklāt Jubalts dziesmu izpildīja pie centrālā mikrofona - šo faktu Renārs īpaši izcēla.

15. Kristaps Porziņģis

Ar dziesmu "Bronza" tika atdots gods Kristapam Porziņģim, liepājniekam.

16. Izcelt jaunos

“Prāta Vētra” ir sasniegusi to briedumu, lai varētu palīdzēt arī saviem jaunākajiem kolēģiem iemantot publikas mīlestību. Šoreiz tā bija grupa “Triana Park” un elektroniskās mūzikas mākslinieks Kashuks, kas joprojām nostiprina vārda plašāku atpazīstamību.

17. Visi vienkopus

18. Daudzi būs vienisprātis

19. Enerģiskie koristi

20. Mājupceļš

Tie, kas brauca naktī, vēl stundu pēc koncerta varēja klausīties "Prāta Vētru" Radio SWH Rock ēterā. Gan jau arī svētdienas mājupbraucēju kolona satikās degvielas uzpildes stacijās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!