"Prāta Vētra" izziņo koncertus Lielbritānijā, Īrijā un Lietuvā

Raksta attēls - "Prāta Vētra" izziņo koncertus Lielbritānijā, Īrijā un Lietuvā Publicitātes foto

16.12.2017 / Parmuziku.lv

Līdz ar jaunā albuma un Latvijas koncerttūres izziņošanu grupa "Prāta Vētra" paziņo arī par koncertiem Lielbritānijā, Īrijā un Lietuvā. Paredzēts, ka koncerta programmā tiks atskaņotas gan dziesmas no jaunā albuma, gan, protams, arī klausītāju iemīļotie hiti no zelta kolekcijas.

Grupa "Prāta Vētra" nupat atgriezusies no koncerttūres Krievijā un turpina aktīvi strādāt pie jaunā albuma ieraksta. Šobrīd grupa gatavo jau ceturto singlu, kura iznākšana plānota janvāra beigās. Grupas dalībnieki stāsta, ka dziesma būs angļu valodā un tai tiek gatavots īpašs video.

Jau ziņots, ka 2018. gada vasarā Prāta Vētra koncertēs piecās lielākajās Latvijas pilsētās - Jelgavā, Valmierā, Ventspilī, Daugavpilī un Rīgā. Vairāk informācijas par to meklējiet grupas Facebook lapā, www.pratavetra.lv  un eKase.lv

Koncertu datumi:

21.04 Dublina, The Wright Venue (Biļetes)
03.05 Birminghama, O2 Academy 2 (Biļetes)
04.05 Manchestra, O2 Ritz Manchester (Biļetes)
05.05 Londona, O2 Shepherd’s Bush Empire (Biļetes)
12.05 Viļņa, Compensa Concert Hall (Biļetes tirdzniecībā no pirmdienas, 18.decembra)

Durvis uz koncertiem tiks atvērtas: 19.00 (pēc vietējā laika).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!