Ekskluzīvs video! Kā "Prāta Vētras" mūziķi lidot mācījās

Raksta attēls - Ekskluzīvs video! Kā "Prāta Vētras" mūziķi lidot mācījās 1999. gads EMI studija, foto: MicRec arhīvi

28.09.2016 / Parmuziku.lv

Šodien publiskots aizkadru video, kur redzams, kā dziesmas "Weekends Are Not My Happy Days" videoklipa vajadzībām "Prāta Vētras" mūziķi 1999. gadā mācījās lidot.

Rezultāts
 

Albuma “Starp divām saulēm”/”Among The Suns” ieraksti aizsākas jau 1998. gada novembrī un notiek Dānijas studijā, kurā grupa kopumā pavada 8 dienas. Sakarā ar to, ka studija atrodas dziļos laukos, izklaides iespējas tiek meklētas turpat uz vietas. Laimīgā kārtā studijā ir gan peldbaseins, gan arī dažādi spēļu automāti. Tā vienā jautrībā tiek pavadīta nedēļa un ierakstītas un samiksētas 3 dziesmas.

Viena no tām ir dziesmas “Puse no sirds” jaunā versija, un tās angliskā variants “Half Of Your Heart”, otra ir grupas viens no velkošajiem albuma hitiem “Brīvdienas nav manas laimīgās dienas”, kuras ierakstā kā fona vokāliste piedalās dāņu dziedātāja Gitte Džonsone. Tiek ierakstīta arī dziesma “All Is Just The Way As You Like It” jeb iepriekšējā albuma tituldziesma “Viss ir tieši tā, kā tu vēlies”, uz kuras ierakstu tiek izsaukti dāņu pūšamo instrumentu mūziķi.Te ierakstīta arī dziesmas “Lidmašīnas” angļu versija “Jet Plane” un dziesmas “Ziema” angļu versija “The Winter”, kas vēlāk kalpo kā “MicRec” Ziemassvētku apsveikums saviem EMI kolēģiem, albuma tapšanas laiku atceras ierakstu kompānija MicRec.

Populārās dziesmas "Lidmašīna" angļu versija “Jet Plane” būs pārsteigums!
 
9. novembrī Arēnā Rīga  “Mikrofona ieraksti” kopā ar populārākajiem 20gades māksliniekiem sniegs  vērienīgu jubilejas lielkoncertu “20 gadi latviešu mūzikā”. Savu dalību koncertā apstiprinājuši tādi mākslinieki kā Prāta Vētra, Laima Vaikule, "Labvēlīgais Tips", "Līvi un Buks", "bet bet", "Menuets", "Pērkons", "Musiqq", Uldis Marhilēvičs, Aija Andrejeva, Olga Rajecka un "Turaidas Roze", "Relicseed" un daudzi citi. Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!