Producents no Latvijas pasniedz meistarklases Ivanam Dornam

Raksta attēls - Producents no Latvijas pasniedz meistarklases Ivanam Dornam Publicitātes foto

11.03.2020

Latvijas producents Aleksandrs Volks nupat kā atgriezies no Kijevas, kur pasniedzis meistarklases Ukrainas pēdējā laika spožākajai šovbiznesa zvaigznei, vienam no mūsdienīgākajiem mūziķiem Ivanam Dornam.

Ivana Dorna «Meistardarbnīcā» 3 dienu garumā notikušas Latvijas producenta Aleksandra Volka un Igaunijas skaņu režisora Igora Volka meistarklases, kurās viņi atklājuši savus unikālos skaņveides principus un metodes darbā ar jebkāda veida mūziku. Tā kā Ivana Dorna panākumu noslēpums ir nemitīga vēlme eksperimentēt un prasmīgi radīt īpašu atmosfēru koncertos, ideālai skaņveidei ir īpaša nozīme mūziķa radošajā laboratorijā. 

«Ar šo divu burvīgo cilvēku ierašanos mūsu meistarklasēs, es sapratu, kā izskatās apjomīga skaņa, kas tas ir un kāpēc. Es atbildēju sev uz daudziem jautājumiem! Tas viss bija izdarīts ar mīlestību, milzīgu pieredzi un svarīgiem morāles un kultūras akcentiem katrā no mums. Esmu pārliecināts, ka šī nav pēdējā meistarklase no «Wolk Recording Studios» un Volku ģimenes mūsu «Meistardarbnīcā» un arī vispār! Esmu ļoti pateicīgs un izsaku dziļu cieņu par visu. Un apstiprinot mūsu apbrīnu, esam nolēmuši iegādāties visu “Wolk Recording Tech Knowledge” aprīkojumu.» - tā Ivans Dorns, kura provokatīvā daiļrade mūzikas industrijā bija kā svaiga gaisa malks.

 

Zīmīgi, ka Latvijā ražotie Aleksandra un Igora Volku mikrofoni ir vienīgie pasaulē, kas spēj ierakstīt pilnīgi visas skaņas uz planētas - no Harley Davidson motora rēkoņas līdz pat smalkākajam kukainītim pļavā. Katrs mikrofons ir roku darbs, no salikšanas līdz pat noregulēšanai, tāpat kā pārējās tā sastāvdaļas. Ar tiem iespējams ierakstīt ne tikai skaņu, kas ir dzirdama, bet arī elektromagnētiskās vibrācijas (to, kas ir jūtams), kas sniedz iespēju izbaudīt skaņas emocionālo slāni un ļauj pilnībā iegrimt skaņdarbā. Šī unikālā tehnoloģija pulcē producenta Aleksandra Volka ierakstu studijā mūziķus no visas pasaules, kā arī pašmāju spilgtākās zvaigznes - no klasiskās mūzikas līdz pat hiphopam un smagajam metālam. Talantīgais producents un skaņu režisors strādājis ar One Republic, Kreed, Black Star, Agata Kristi, Prāta Vētru, Aminatu, Katrīnu Gupalo, Arstarulsmirus, Mesa, Ozolu, Andreju Osokinu un daudziem citiem izciliem mūziķiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!