Sevi piesaka projekts "Cilvēks" - aktuāla latviešu house mūzika labam garastāvoklim

Raksta attēls - Sevi piesaka projekts "Cilvēks" - aktuāla latviešu house mūzika labam garastāvoklim Publicitātes foto

10.05.2016 / Parmuziku.lv

Tā ar jaunu dziesmu "Kur lai?" sevi piesaka trīs pieredzējušu producentu apvienība, kuri pagaidām vēlas palikt ēnā.

Projektā iesaistītie producenti saka:

"Mūsu vēstījums ir pavisam īss un vienkāršs, jo uzskatām, ka galvenais ir mūzika. Esam nolēmuši laiku pa laikam piedāvāt kaut ko no tā, kas pašiem patīk. Ir forši sanākt kopā, sacerēt, producēt un vēlāk piedāvāt klausītājiem, cerot arī viņus aplipināt ar labu garastāvokli. Neesam nosprauduši sev konkrētus rāmjus, kādā stilā strādāsim, jo  ideju ir daudz. Šoreiz piedāvājam aktuālu House mūziku, turklāt latviski! Ja kādam patiks un uzlabosim garastāvokli, mērķis ir sasniegts. Pēc kāda laika būs pieejams arī Matthew Nagle remikss un akustiskās versijas video."

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!