„Purple Negative” publicē minialbumu „Happy”

Raksta attēls - „Purple Negative” publicē minialbumu „Happy” Publicitātes foto

11.09.2020

Alternatīvā un indie roka grupa „Purple Negative” laiž klajā savu otro minialbumu „Happy”, kurā iekļautas piecas dziesmas.

Atšķirībā no 2018.gada nogalē prezentētā pirmā minialbuma „Soap”, kas tapa pašu spēkiem ģitārista Roberta Gromova guļamistabā, „Happy” ieraksts veikts Ģirta Laumaņa studijā „Hodila Records” Valmierā, līdz ar to iezīmējot progresīvas pārmaiņas dziesmu skanējumā. Līdzšinējās punk ietekmes papildinātas ar atmosfēriskām un melanholiskām melodijām.

 

Jaunajā „Purple negative” minialbumā iekļauts arī singls „Happy Once a Year”, kura videoklips tika publicēts augusta beigās.

„Purple Negative”, kuras sastāvā ir Elīza Daine (vokāls/ritma ģitāra), Roberts Gromovs (vadošā ģitāra), Kārlis Pūķis (basģitāra) un Emīls Lapiņš (bungas) savu darbību uzsāka 2017.gadā. Trīs gadu laikā četrotne ir izkopusi savu alternatīvo un indie roka skanējumu, koncertējot dažādos pasākumos gan Rīgā, gan ārpus galvaspilsētas. Grupa ieguvusi arī atzinību, iepazīstinot savus klausītājus ar tādiem singliem kā „Your Ignorance” un „Fluorescent Lights”.

Atzīmējot minialbuma „Happy” iznākšanu, „Purple Negative” savus klausītājus ielūdz uz bezmaksas prezentācijas koncertu, kas norisināsies 19. septembrī Rīgā, „Kaņepes Kultūras centrā”.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!