Radio klausītājs jautā pēc dziesmas "maskarpone". Kāds zina šo dziesmu?

Raksta attēls - Radio klausītājs jautā pēc dziesmas "maskarpone". Kāds zina šo dziesmu? Ekrānšāviņš

18.08.2016

Toms Grēviņš šo mīklu spēja atminēt vien pāris sekundēs!

Kuriozs notikums šorīt valdīja pieci.lv studijā, kad kāds zvanītājs rīta raidījuma vadītājam Tomam Grēviņam jautāja pēc dziesmas "Maskarpone". Sākumā valdīja liels apjukums, līdz beidzot Toms atšiferēja šo mīklu un klausītājs tika pie ilgi gaidītās dziesmas.  

Noklausies ierakstu: 

Dziesmas īstā versija: 

Ne pirmo reizi radio ēterā izskan savāds dziesmas nosaukums, pēc kura radio dīdžejam jāatmin īstā dziesma. Ieskaties šajā rakstā, kurā ir 20+ dziesmas kuras pārklausītas latviešu un ārzemju valodās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!