Radio NABA gadu noslēdz ar normālās mūzikas topu un prognožu spēli

Raksta attēls - Radio NABA gadu noslēdz ar normālās mūzikas topu un prognožu spēli Foto: pexels.com

29.12.2016 / Parmuziku.lv

Piektdien, 30. decembrī visas dienas garumā Radio NABA FM 95,8 ēterā būs dzirdams daudzveidīgākais mūzikas tops Latvijā. Šis notikums ir kļuvis par radio tradīciju sagaidot Jauno gadu.

Piektdien, no plkst. 12.00, noslēdzot aizejošo gadu, Latvijas Radio 6. kanāla programmā Latvijas Universitātes radio NABA saviem klausītājiem piedāvās tradicionālo gada aktuālāko kompozīciju apkopojumu „Top 100”, kas veidots atbilstoši klausītāju balsojumam portālā naba.lv visa 2016. gada laikā. Radio NABA ir vienīgā radio programma Latvijā, kas ārpus vulgārās popmūzikas piedāvā plašu muzikālo topu gada noslēgumā.

Kā ierasts, gada pēdējā darbadienā tiks atskaņotas radio NABA 2016. gada klausītāju 100 iecienītākās dziesmas, kas pabijušas radio NABA „Top 25” un „Top 10 LV”. Ar populārāko kompozīciju simtnieku iepazīstinās radio NABA mūzikas instruktori Jānis Vuguls, Jānis Kazulis, Eduards Ozoliņš un Atis Žagars. Pirmoreiz šogad klausītāji varēs visas dienas garumā piedalīties prognožu spēlē, mēģinot noteikt tās sešas kompozīcijas, kas ieņems visaugstākās vietas šajā topā. Prognozēt topa spici iespējamas naba.lv. Seši precīzākie prognozētāji saņems īpašas Radio NABA, NABAMUSIC un NABAKLAB balvas.

Radio NABA „Topi” ēterā skan katru nedēļu piektdienās, ik reizi klausītāju vērtējumam nododot arī līdz astoņām jaunām kompozīcijām. „Top 10 LV” apkopotas jaunākās Latvijas izpildītāju kompozīcijas, savukārt „Top 25” paredzēts ārvalstu melodijām.

Abos Radio NABA topos 2016. gada laikā kopā pabijušas 326 aktuālas kompozīcijas, no tām 30% ir Latvijas izpildītāju darbi. Kopā par kompozīcijām klausītāji atdevuši gandrīz 30 tūkstošus balsu. Topā pārstāvētas dažādu stilu kompozīcijas, kā arī plašs valstu un valodu spektrs. Apkopojot rezultātus, tiek ņemts vērā balsu skaits, vieta un tas, cik nedēļas kompozīcija atradusies topa sarakstā.

30.decembrī darbu radio NABA instruktori sāks plkst. 12.00, bet gada vispopulārāko dziesmu pirmais desmitnieks būs dzirdams pēcpusdienā ap plkst. 18.00. Programma būs klausāma FM 95.8 un DAB+ Rīgā un tās apkārtnē, bet visur citur portālos Naba.lv, LSM.lv un mobilajās lietotnēs.

Savukārt lielās Jaunā gada sagaidīšanas svinības kopā ar Radio NABA zvēriem norisināsies 31. decembra naktī mūzikas klubā NABAKLAB, karnevālā "Dzīvnieku ferma" ar muzikāli daudzveidīgu programmu - grupām no Latvijas un Somijas, zvēriskām aktivitātēm, salūtu, Laimes aku un pārsteigumiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!