“Radio Skonto” būs dzirdams Daugavpilī

Raksta attēls - “Radio Skonto” būs dzirdams Daugavpilī Publicitātes foto

26.05.2016 / Parmuziku.lv

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) pieņēma lēmumu atbalstīt programmas “Radio Skonto” reģionālā tīkla paplašināšanu Daugavpilī un tās reģionā imzntojot frekveci 106,1 MHz.

Šobrīd norisinās tehniskie darbi, lai visiem 104’000 Daugavpilī un tās apkārtnes iedzīvotājiem vasarā būtu iespēja klausīties “Radio Skonto” radiostaciju savos radio uztvērējos.

Kā atzīst mārketinga projektu vadītājs Uldis Zeile “Ir pagājuši 22 gadi kopš “Radio Skonto” ir sācis savu darbību un beidzot mūs varēs arī dzirdēt Daugavpils pilsētā un tās reģionā ne tikai internetā, bet arī FM skalā. Šī mums ir lieliska iespēja uzrunāt Latgali un spēlēt mūsu radio stacijas “Radio Skonto” klausītākās melodijas otrajā apdzīvotākajā pilsētā Latvijā”

2016. gada 28. aprīlī NEPLP pieņēma lēmumu atbalstīt programmas „Radio Skonto” reģionālā tīkla paplašināšanu, nosakot, ka reģionālā tīkla paplašināšana iespējama izmantojot frekvenci 106,1 MHz Daugavpilī.

“Radio Skonto” raida kopš 1993. gada 15. decembra.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!