Radīta jauna koncertprogramma 100 gadi ar Piafu

Raksta attēls - Radīta jauna koncertprogramma 100 gadi ar Piafu Publicitātes foto

03.11.2015 / Parmuziku.lv

Koncertprogramma 100 gadi ar Piafu ir Latvijas Televīzijas šova Radīti mūzikai pianistes un dziedātājas Katrīnas Gupalo un latviešu pianista Andreja Osokina veltījums leģendārās franču dziedātājas Edītes Piafas simtgadei.

Programma apvienos gan Piafas leģendārākos hītus un īpaši ekspresīvās pēdējo gadu dziesmas, kas Latvijā tiks izpildītas pirmo reizi, gan arī klasisko mūziku, kas skanējusi Piafas dzīves laikā, iedvesmojusi viņu un radījusi atmosfēru 20. gadsimta Parīzē - Ravēls, Satī, Stravinskis un Debisī. Neordinārā programmas koncepcija nojauks robežas ne tikai starp dažādiem skatuves mākslu veidiem - teātri un izpildītājmākslu, bet arī ļaus līdzpastāvēt pavisam atšķirīgiem mūzikas žanriem - klasiskajai un populārajai mūzikai.

100 gadi ar Piafu ir pirmais Katrīnas Gupalo un Andreja Osokina kopprojekts.

Laikā no 11.decembra līdz 11.februārim kocertprogramma izskanēs 10 Latvijas pilsētās - Cēsīs, Liepājā, Jelgavā, Alūksnē, Ogrē, Talsos, Daugavpilī, Aizkrauklē, Gulbenē un Rīgā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!