Raimonds Pauls un Musiqq uz vienas skatuves jeb Latvijas Radio 2 jubilejas koncerts

Raksta attēls - Raimonds Pauls un Musiqq uz vienas skatuves jeb Latvijas Radio 2 jubilejas koncerts Foto: Publicitātes foto

13.04.2015 / Parmuziku.lv

11. aprīlī ar iespaidīgu koncertu Arēnā Rīga savu 20 gadu jubileju atzīmēja Latvijas Radio 2.

Pats jubilejas koncerts ilga vairāk nekā četras stundas, pulcējot populārākos mūziķus, kuri gadu gaitā Latvijas Radio 2 ēterā spēlēti visvairāk, tostarp Musiqq, Viktors Lapčenoks, Daumants Kalniņš, Antra Stafecka, Dainis Skutelis, Liene Šomase, Dons, Aija Andrejeva, Andris Ērglis, Normunds Rutulis, Galaktika, Sestā jūdze, Slavenais Jersikas orķestris, Anmary, Uģis Roze, Tumsa, Ieva Kerēvica, Autobuss debesīs, Ivo Fomins, Kristīne Kārkle-Puriņa, Apvedceļš, Dzeguzīte, Vintāža un citi. Tāpat koncertu ar savu dalību pagodināja pašmāju dižākie komponisti Raimonds Pauls, Uldis Marhilēvičs, Zigmars Liepiņš, Jānis Lūsēns un Mārtiņš Brauns.

Pēc vakara galvenās daļas, kas tika translēta arī radio ēterā, uz trīs skatuvēm notika balle visas nakts garumā. Uz galvenās no skatuvēm sanākušos priecēja Slavenais Jersikas orķestris, Andris Ērglis ar grupu un Apvadceļš, savukārt Muzikālās Bankas un Dzintara Dziesmu skatuves pārvaldīja attiecīgi Kaspars Mauriņš un Velga Vītola-Amantova, kas spēlēja populāras dziesmas no LR2 repertuāra un vadīja dažādus konkursus.

Arī ParMuziku.lv vēl Latvijas Radio 2 veiksmi un izturību arī nākamajos divdesmit darbības gados!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!