Ralfs Eilands un Liepaja Music Orchestra laiž klajā jaunu singlu un videoklipu

Raksta attēls - Ralfs Eilands un Liepaja Music Orchestra laiž klajā jaunu singlu un videoklipu Ekrānšāviņš no video

07.10.2020

2020.gada vasarā daļēji savu laiku pavadot vēju pilsētā – Liepājā mūziķis Ralfs Eilands ciešā sadarbībā ar Liepaja Music Orchestra un tā māksliniecisko vadītāju Jāni Ivuškānu radījuši jaunu dziesmu “Soulfulman”, kura šobrīd tiek piedāvāta klausītājiem līdz ar dziesmas video klipu.

Dziesmas vārdi ir mūziķa Ralfa Eilanda autordarbs, taču muzikālais materiāls veidots, sadarbojoties ar komponistu un producentu Reini Briģi, kā arī Liepaja Music Orchestra vadītāju Jāni Ivuškānu, kurš dziesmai veidojis īpašu aranžiju orķestra sastāvam. Video klipa filmēšana norisinājusies Liepājas māksliniecisko vaibstu atspoguļojošajā “Fontaine Hotel” video mākslinieka Induļa Pelnēna vadībā. Skaņas ieraksta režija uzticēta Dainim Meļņikam. Taču pašu projektu realizēt izdevies pateicoties Liepājas Kultūras pārvaldes izpratnei par pandēmijas ietekmi uz kultūras darbības ierobežotajām iespējām un tās sniegto finansiālo atbalstu.

Dziesmā un video klipā ietvertā ideja pauž domu par dažādajām iespējām, kuru priekšā ik dienas atrodamies un vienīgais veids kā šīs iespējas ielaist savā dzīvē ir vienkārši atverot durvis uz tām. Dziesmas video klipa un skaņas ieraksta veidošanā piedalījušies Liepaja Music Orchestra mūziķi: Jānis Ivuškāns (trompete), Ritvars Garoza (taustiņinstrumenti), Mārtiņš Zālīte (bass), Kristaps Vītols Vītoliņš (ģitāra), Andris Žabris (bungas), Rūdolfs Kolerts (perkusijas), Artūrs Hrustaļovs (trombons), Katrīne Sabīne Kalniņa (baritona saksofons), Edgars Ermansons (trompete), Anna Marija Kukuka, Laura Liepiņa, Kate Kronberga, Monta Norkuse, Annija Endija Kolerta, kā arī Raimonds Golubkovs.

Ralfa Eilanda un liepājnieku sadarbība aizsākusies jau iepriekš, kad kopā ar trompetistu un Liepaja Music Orchestra māksliniecisko vadītāju Jāni Ivuškānu uzvesti un iestudēti vairāki vērienīgi mūzikas projekti un lielkoncerti.  Nupat, aizvadītās vasaras ietvaros R. Eilanda, biedrības “Gingercat” un LMO sadarbība izpaudusies radošā dzīvesstila dienas festivālā “Get Up, Let’s GRŪV!” kulminācijas koncertā Juliannas pagalmā, kopā koncertēts vienā no “Liepaja Lake Music” cikla koncertiem uz ūdens, kā arī drīzumā ar Valsts kultūrkapitāla fonda programmas "Skolas somas satura radīšana" atbalstu tiks veidots un jauniešu auditorijai piedāvāts muzikāli dzejisks uzvedums "No Veidenbauma neaizbēgsi".

Šobrīd Ralfa Eilanda un Liepaja Music Orchestra singls “Soulfulman” pieejams visos straumēšanas un lejupielādes servisos visā pasaulē, tostarp "iTunes", "Spotify", "Deezer", "Amazon", "Apple Music" u.c. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!