Rassell izdod Dubaijā filmētu video

Raksta attēls - Rassell izdod Dubaijā filmētu video Publicitātes foto

22.01.2024

Mūziķis un producents Rassell, sadarbojoties ar Kris Brand, izdod jaunu dziesmu un video ar nosaukumu ''Bez steigas''.

Video tapis ceļojuma laikā uz Dubaiju (AAE), kurp Rassell kopā ar savu ģimeni devās pērnā gada oktobra beigās. Klipā redzama Rassell sieva Elizabete, ka arī abu meitiņa Džesika. Jaunajā dziesmā piedalās Kris Brand, kurš arī ir redzams video, viņš tika nofilmēts jau 2023. gada augusta mēnesī Latvijā, Jūrmalā. Video režisējis, montējis un apstrādi veicis Rassell, to filmēt palīdzējis Valters Balceris.

''Jaunais video tika filmēts ar iPhone 14 Pro modeli. Man tas bija izaicinājums nofilmēt mūzikas video tikai ar viedtālruņa kameru, lai sasniegtu acij tīkamu rezultātu un tas izskatītos pēc manis ierastā mūzikas videoklipa. Protams, tika izmantoti arī daži papildu aprīkojumi, lai sasniegtu labāku rezultātu,'' dalās Rassell.Dziesmu sarakstīja, producēja un miksēja Rassell. Daļēji tajā ir dzirdams R&B dziedātājas Tamia vokāla sempls no 2003. gada amerikāņu repera Fabolous dziesmas ''Into You'', kura motīvu Rassell un Kris Brand arī interpretē latviski dziesmas otrajā piedziedājumā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!