Rassell publicē jaunu singlu no jaunā albuma

Raksta attēls - Rassell publicē jaunu singlu no jaunā albuma Publicitātes foto

05.04.2016 / Parmuziku.lv

Rassell piedāvā pēdējo singlu un video no nesen iznākušā albuma "Esi kustībā". Šī ir otrā dziesma krievu valodā ar nosaukumu "Рядом быть" ("Blakus būt").

Gada sākumā tika prezentēts video dziesmai "Не убегай" ("Neaizbēdz"), kam sekoja videoklips "Ziema" kopā ar Sabīni Berezinu un Edvardu Griezi.

Tāpat kā video "Не убегай", arī "Рядом быть" tika filmēts Tenerifē (Kanāriju salas), kur Rassell viesojās ar draudzeni Elizabeti aizvadītā gada decembrī.

Videoklips filmēts Teides Nacionālajā parkā, kur atrodas trešais lielākais vulkāns pasaulē, kā arī Las Teresitas un Taganana pludmalēs.

Dziesmu "Рядом быть" sacerēja, producēja un miksēja Rassell, ģitāru iespēlēja Aleksandrs Ozols, savukārt māsteringu veica Jānis Kalve. Klipa autors un producents ir Rassell.

Jaunais albums "Esi kustībā" digitāli ir pieejams lielākajos mūzikas straumēšanas servisos - Spotify, iTunes, Apple Music, Deezer, Google Play, Amazon, Doremi.lv, kā arī Rassell lapā interneta vietnē Bandcamp.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!