Reinim Err jauna dziesma un video

Raksta attēls - Reinim Err jauna dziesma un video Ekrānuzņēmums

27.08.2015

Cilvēks - orķestris Reinis Err izdevis jaunu singlu Iemesli ātrākām beigām. Jaunais mūziķis dziesmas ieraksta laikā pats iespēlēja visus mūzikas instrumentus, tai skaitā bungas un ģitāru.

Plašākai sabiedrībai Reinis Err kļuva zināms pagājušajā gadā, kad izdeva dziesmas Sava seja un Laimīgā luga. Mūziķis turpina strādāt pie pirmās pilnvērtīgas dziesmu programmas.

Pats mūziķis par dziesmu saka: "Dziesma ir par dažādām beigām un dažādiem iemesliem. Cilvēki bieži vien padodas, beidz nodarboties ar savām sirdslietām, bēg no savām interesēm un necenšas piepildīt savus sapņus. No malas varētu šķist, ka tas ir normāli, bet ļoti bieži šie cilvēki ir pārāk ietekmēti no negatīviem komentāriem un nenovīdīgas attieksmes."

Dziesmas videoklipa veidotāja ir Ilze Bergmane, piedaloties Jēkabam Macpanam, Jānim Paipalam, Ilzei Bergmanei un Ievai Vavilovai.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!