Reinis Jaunais publicē video dziesmai par Sīriju

Raksta attēls - Reinis Jaunais publicē video dziesmai par Sīriju Foto: Arturs Martinovs

20.12.2016 / Parmuziku.lv

Reinis Jaunais publicējis video dziesmai par atmiņām no Sīrijas, kuru mūziķis apceļojis ar autostopiem īsi pirms tur sāka plosīties karš. Reinis Jaunais Sīriju atminas kā skaistu zemi ar skaistiem un labsirdīgiem cilvēkiem, kā arī bagātu vēsturi un kultūru.

Mūziķis Sīrijā ieguvis draugus un sniedzis nelielus koncertus cilvēku mājās, un pat uzkavējās mazliet ilgāk kā plānots pazaudētas pases dēļ. Savulaik mūziķis regulāri ar autostopiem un gandrīz bez naudas apceļoja dažādas valstis Eiropā un Āzijā, un kā ielu muzikants uzstājies dažādās pasaules pilsētās.

Savas labās atmiņas par Sīriju mūziķis ir centies atspoguļot šajā dziesmā. Ar šo dziesmu mūziķis pauž solidaritāti ar Sīrijas iedzīvotājiem un kara bēgļiem grūtajos laikos. Reinis Jaunais joprojām bieži ceļo, tomēr ielu mūziku pēdējos gados ir nomainījis pret uzstāšanos nelielās kafejnīcās un klubos.

Dziesma tiks iekļauta albumā ‘’Tumšs’’, kas ierakstīts ar mūziķa jauno grupu ‘’Reiņa Jaunā Trio’’. Albums tiks izdots februārī, un tiks prezentēts dažādās pilsētās Latvijā un ārpus. Koncertu datumi tiks izziņoti nākamā gada sākumā. Albums ‘’Tumšs’’ būs turpinājums gada sākumā izdotam albumam ‘’Gaišs’’, ko Reinis ierakstījis ar grupu ‘’Young & The Oak People’’.

Video diemžēl nav filmēts Sīrijā, bet gan Rīgā. Video filmējis un montējis Arturs Martinovs, audio miksējis Kārlis Šteinmanis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!