Relicseed izdod jaunu dziesmu un izsludina 20 gadu jubilejas koncertu

Raksta attēls - Relicseed izdod jaunu dziesmu un izsludina 20 gadu jubilejas koncertu Foto: Ritvars Stankevičs

09.02.2024

Kinoteātra Forum Cinemas lielajā PEPSI kinozālē notika grupas Relicseed jaunākās dziesmas “The Difference” videoklipa pirmizrāde. Skaņdarbs miksēts kinoteātra videi atbilstošajā Dolby Atmos skaņas formātā studijā “Rock Shelter Studio”.

“The Difference” ir jaunākais ieraksts kopš minialbuma “Ideoloģija” (Relicseed Recordings), kas nāca klajā 2017. gadā. Dziesma ir simbolisks vēstījums par pārmaiņām un to nepieciešamību kā katra cilvēka personīgajā dzīvē, tā sabiedrībā kopumā. Pārmaiņas veikusi arī pati grupa: šogad nolemts atsākt kopīgi muzicēt un Relicseed 20 gadu jubileju atzīmēt ar priekšnesumu koncertzālē Palladium 25. oktobrī, plkst.20. Biļetes uz gaidāmo koncertu pieejamas šeit: https://ej.uz/relicseedkoncerts. Pirmās desmit dienas biļešu cena būs tikai 15 Eur.

“Ir neizsakāmi liels prieks pēc ilgākas pauzes apvienoties, spēlēt un radīt mūziku kopā ar domubiedriem, ieliekot tajā sajūtas un vēstījumu, kas mūs visus vieno. Esmu pārliecināts, ka šis gads būs muzikāli radošiem notikumiem piesātināts tieši saistībā ar Relicseed atgriešanos Latvijas mūzikas lauciņā, un jau ar nepacietību gaidu to brīdi, kad atkal varēsim kopā kāpt uz skatuves”, grupas kopējo sajūtu raksturo basģitārists Jānis Narbuts.

Relicseed Latvijā nav uzstājušies astoņus gadus, jo ASV ierakstītā grupas otrā studijas albuma “Slaughterhouse” (MicRec, 2014) prezentācijas koncertu turneja noritēja galvenokārt ārpus Latvijas. Gadu gaitā grupas dalībnieku sastāvs vairākkārt mainījies, taču pamats Relicseed starptautiskajiem sasniegumiem ielikts, kopā spēlējot tieši Kārlim Šteinmanim, Jānim Narbutam, Andrejam Upmacim un Edgaram Rakovskim.

“Ir sajūta, ka ir īstais brīdis mūsu pašu sirdis uzpildīt ar tur jau labu brīdi trūkstošo Relicseed enerģiju, kā arī uz Latvijas smagās mūzikas skatuves nolikt kādu paliekošu vērtību gan pašiem, gan, cerams, arī citiem par prieku”, par gaidāmo koncertu pauž ģitārists Kārlis Šteinmanis. 

Dziesmas ieraksts veikts studijā Rockoffsky Creative Hub. Stereo formātu miksējia Edgars Rakovskis, māsterēja Kārlis Šteinmanis, studijā KS Records
Dziesmu Dolby Atmos formātā miksēja Edgars Rakovskis studijā Rock Shelter Studio.

Videoklipu veidojis Pāvels Trebuhins. Stils: Sinda Krieviņa. Grims: Ilze Lipska

Relicseed dibināta 2004. gadā un ir viena no pieredzējušākajām smagās mūzikas apvienībām Latvijā. Grupa izdevusi trīs albumus, kā arī vairākkārt koncertējusi ASV, Vācijā, Francijā, Polijā, Itālijā, Šveicē, Spānijā, Ungārijā, kā arī Japānā un citās valstīs, dalot skatuvi ar tādām grupām kā Mushroomhead, TYR, Sirenia un Unleash The Archers. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!