Reperis ansis publicē īpatnēju videoklipu

Raksta attēls - Reperis ansis publicē īpatnēju videoklipu Youtube ekrānšāviņš

07.02.2016 / Parmuziku.lv

Kā pats reperis izsakās savā Facebook profilā, videoklips kompozīcijai Tvaiks ir tapis Šrilankā un tajā ir izmantoti arī fragmenti no raidījuma Degpunktā videoarhīva.

Arī pašā kompozīcijā ir izmantots raidījuma Degpunktā materiāls no kādas intervijas ar gados vecāku kundzi. Videoklipā ir redzams kāds vīrietis, kurš dejo dziesmas Tvaiks pavadībā, turklāt uz viņa galvas ir spainis. Iespējams, ka šeit var saskatīt kādas analoģijas ar latviešu valodā bieži izmantoto teicienu nolaist tvaiku.

Kompozīcija Tvaiks ir iekļauta arī, gada sākumā iznākušajā, Latvijas elektroniskās mūzikas izlasē DDA\VA IV.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!