Reperis Deniss jaunā dziesmā uz apsūdzību palūkojas caur humora prizmu

Raksta attēls -  Reperis Deniss jaunā dziesmā uz apsūdzību palūkojas caur humora prizmu Publicitātes foto

27.04.2023

“Kreisā Krasta” reperis Deniss (Deniss Stepanovs) apvienojas ar populāro TikTokeri Bachu (Mareks Bahmanis) un latviešu dziedātāju Adrianu Miglāni un izdod dziesmu “Notiesāts”, kur ar sarkasmu un humoru paskatās uz to, kā ticis apsūdzēts un notiesāts par Covid sertifikātu tirdzniecību.

“Pirms kāda laika tiku apsūdzēts par Covid sertifikātu tirdzniecību, šajā lietā maksimāli biju pret to, ka esmu vainīgs, taču, lai gan nebija nekādu īstu pierādījumu, mani notiesāja. Tolaik jau gribēju uztaisīt dziesmu – ja reiz esmu atzīts par vainīgu, esmu notiesāts, ja mani taisa par Covid sertifikātu tirgotāju, tad pieiešu tam visam ar humoru. Toreiz gan tautā tas neaizgāja, jo rakstu ar šo informāciju kāds pamanīja, kāds ne, un mana interese par šāda veida dziesmu noplaka. Bet šobrīd, kad cilvēki vēlējās, lai būtu dziesma kopā ar Bachu, sapratu, ka tajā ir milzīgs potenciāls. Sapratu, ka dziesmu vēlos uztaisīt 50 Cent “Candy shop” manierē, jo Bacha bija publicējis savas repa rindas “TikTok”, kas cilvēkiem ļoti patika, un to viņš bija izveidojis tieši uz 50 Cent muzikālā pavadījuma. Un tieši 50 Cent jau kopš bērnības man ir lielākais iedvesmas avots un iemesls tam, kāpēc tik ļoti iemīlēju hiphopu,” stāsta Deniss.

“Notiesāts” iedziedāta kopā ar Bachu un Adrianu Miglāni, jo Bachu pēc iepriekšējās dziesmas kādā kopīgā projektā ar Denisu vēlējās redzēt sabiedrība, aktīvi komentējot un lūdzot šādu iespēju, bet Adrianu Deniss uzrunājis tieši tāpēc, ka sajutis, ka viņā mīt 50 Cent “Candy shop” emocija, un viņai ir tāda pieskaņa. “Biju ļoti priecīgs, kad, uzrunājot Adrianu uz šo sadarbību, viņa piekrita, sajūtot gan 50 Cent, gan humora un sarkasma garšu. Bet Bacha… Bacha savos video izsakās kā, ko, par ko grib, izceļas ar brīvo runu, un cilvēki viņu ir iepazinuši, vēlas redzēt vairāk. Mēs varam viens otru papildināt. Redzēs, līdz kurienei mūsu kopīgais ceļš mūs aizvedīs,” saka Deniss.  

Dziesmā “Notiesāts” Deniss ar sarkasmu un humoru skaita rindas par viņam izvirzīto apsūdzību saistībā ar Covid sertifikātu tirdzniecību. Kā Deniss pats atzīst – smejas par to, bet ne ļaunprātīgi. “Dziesmā dzirdami arī vārdi “ja es būtu Pinokio, no mana koka uzceltu Tokio”, kas apzīmē to, kā es uz šo situāciju, kad esmu notiesāts par lietu, ko neatzīstu, varu tomēr paskatīties caur humora prizmu. No katras situācijas, arī negatīvās, es vienmēr mēģinu izvilkt pozitīvo un uz šo lietu es spēju paskatīties šobrīd tikai šādi – ar humoru un sarkasmu, pasmejoties par to, ka esmu nodēvēts par Covid sertifikātu tirgoni, tāpēc dziesmā tā nosaucu sevi arī pats,” stāsta Deniss.

Pievienojot šīs dziesmas sarkastiskajam vēstījumam ko nopietnāku, Deniss atklāj: “Arī tiesā visam, kas tika celts gaismā pret mani, dažādi sliktie darbi, tostarp saistība ar azartspēlēm, atbildēju ar labajiem darbiem, kas ne vienmēr tiek tik ļoti pamanīti, taču tādi ir. Es nelepojos ar visu ko daru, esmu darījis arī sliktas lietas un to atzīstu, mēs neviens neesam ideāls, bet par vienu jūs varat būt droši – es gribu būt labs cilvēks. Pēc savas iepriekšējās dziesmas “Stop gamble” arī pats līdz galam sapratu, ka no azartspēļu industrijas ir jādodas prom, atsakoties no naudas, ko nopelnīju. Izkāpu no komforta zonas un atgriezos pie savas sirds un dvēseles – pie mūzikas,” atklāj Deniss.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!