Reperis Eiksho izdod albumu un videoklipu "Process"

Raksta attēls - Reperis Eiksho izdod albumu un videoklipu "Process" Publicitātes foto

13.12.2021

Hiphopa apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks, reperis Eiksho, sadarbībā ar mūzikas producentu “Unstable music” izdod albumu "Process", kas vienlaikus ir arī Eiksho solo studijas albuma debija.

Albumā iekļauti astoņi skaņdarbi, kas radīti 2021. gada laikā. Visu dziesmu mūzikas autors ir bītmeikers “Unstable music” (Raimonds Volkovs). Albuma viesmākslinieki ir repa cīņu "371 battle" finālisti Goča un Zalcs, kā arī "Kreisā Krasta" biedri Ritvarsv, Punkts uz I un Jānis Krūmiņš. Albuma ieraksta pēcapstrādi veicis Punkts uz I (Ingus Šusts) “Kreisā Krasta studijā”.

Ir pagājuši astoņi gadi kopš Eiksho izdevis apjomīgāku solo projektu. Pirmā solo mūzikas relīze bija 2013. gadā miksteipa formātā, tai sekojuši vairāki atseviķi singli un “Trīspaka” ar trīs kompozīcijām 2020. gadā. Gan ironiski, gan faktiski "Process" ir Eiksho debijas albums.

“Lai tiktu pie dimanta, ir jānotiek procesam. Lai dzīvē ko panāktu, jāiesaistās dažādos procesos. Lai kaut ko saprastu, ir jāpieredz attiecīgi procesi. Īsāk sakot - process ir kustība, un kustība ir dzīvība,” albuma ideju skaidro Eiksho.

Kopā ar albumu publicēts arī videoklips dziesmai ar tādu pašu nosaukumu "Process". Video veidotājs ir Shibiks (Reinis Šiballo) un "LTGTR Multimedia". Filmēšana notikusi "Kreisā Krasta studijā". 

Eiksho, īstajā vārdā Ojārs Eniņš, ieguva plašāku atpazīstamību 2008. gadā kopā ar hiphopa mūzikas projektu “Satin Pasauli”, kurā piedalījās arī reperi Punkts uz I, Kaizers, Reiks un JeeKaa. Kopā ar Punkts uz I 2009. gadā izdots EP “Nedēļa ar saviem”, savukārt Eiksho pirmais solo ieraksts bija 2013. gadā izdotais miksteips "Melns&Balts/Mans čūskas gads. Kopš 2009. gada Eiksho ir Latvijas lielākās hiphopa apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks un piedalījies apvienības abos albumos “Tilts” (2019.) un “Krasta FM” (2020.). Eiksho piedalījies arī repa cīņu “371 battle” visās sezonās – 1. sezonā kā dalībnieks, nokļūstot finālā, savukārt 2. un 3. sezonā piedalījies kā žūrijas loceklis.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!