Reperis Misters radījis video dziesmai "Noturēties"

Raksta attēls - Reperis Misters radījis video dziesmai "Noturēties" Publicitātes foto

08.02.2016 / Parmuziku.lv

Latviešu repa izpildītājs Misters klausītāju vērtējumam nodod video dziesmai “Noturēties”, kas radīts 2015.gada novembrī iznākušā albuma “Sezonas/Piezīmes mīlestībā” skaņdarbam.

“Dziesma ir par izaicinājumiem, ar kuriem dzīvē sastopamies, un gribas spēka meklējumiem tos pārvarēt. Lai šo sajūtu attēlotu vizuāli, izdomāju dziesmas video filmēt, turoties tikai uz rokām.  Izlēmu, ka “izmetīšu” pats sevi pa logu”, skaidro Misters.

Video arī sniegts sociāls komentārs par mūsdienu sabiedrību. Cilvēki  ir pārņemti ar sevi, savas personības pašizpausmi. Viņi domā tikai par sevi, savām vajadzībām, citus uztverot kā līdzekli, savu interešu realizācijai.

Albums “Sezonas/Piezīmes mīlestībā” nominēts Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai 2015 nominācijā “Hip-Hop mūzikas albums”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!