Reperis Nātre prezentē jauno albumu Dāvana un Posts

Raksta attēls - Reperis Nātre prezentē jauno albumu Dāvana un Posts Publicitātes foto

28.10.2015 / Parmuziku.lv

Aizvadītajā nedēļas nogalē pašmāju reperis Nātre (īstajā vārdā Jānis Līcītis) plašākai publikai prezentēja savu jaunu EP albumu Dāvana un Posts.

Albuma prezentācijas pasākums notika 23. oktobrī, Andrejostas ielā 4a, Noliktavā No.3. Uz skatuves līdzās pašam Nātrem kāpa arī ansis, Ozols, Kaņepe, Richi, Antikvariāts un Lessfucc.

Ņemot vērā, ka Nātre kādu laiku bija pieklusis, pasākums pulcēja vērienīgu klausītāju skaitu. 

Man bija liels prieks redzēt un just to, ka cilvēki tiešām bija izslāpuši pēc kā jauna no manis, un pasākumā jutu milzīgu atbalstu no šī žanra piekritējiem. Vēlos Jums teikt to, ka šis ir tikai sākums, jo sāku jau strādāt pie nākamā diska, un arī vizuāliem projektiem, kā arī domājam izbraukt tūrē pa Latviju! Turiet acis un ausis vaļā!

nākotnes plānos dalās Nātre.

Albums pieejams digitālai lejupielādei natre.bandcamp.com kā arī CD formātā veikalā Hoodshop, Brīvības ielā 72 K-2.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!