Reperis Reiss izdod jaunu videoklipu dziesmai “OBSKURANT”

Raksta attēls - Reperis Reiss izdod jaunu videoklipu dziesmai “OBSKURANT” Publicitātes foto

07.07.2016 / Parmuziku.lv

5. jūlijā izpildītājs Reiss pēc pusgada pauzes ir publicējis videoklipu no gaidāmā albuma ‘’Kad Kuģi Apledos’’. Dziesma veidota aktuālajā „trap/cloudrap” repa skanējumā. Šis būs izpildītāja otrais studijas albums.

Par dziesmas muzikālo pusi parūpējies krievu producents White Punk, kurš plašāk zināms ar kolektīvu DEAD DYNASTY.

“Dziesmas galvenā tēma ir OBSKURANTISMS, kas īsi sakot nozīmē cilvēka Tumsonības izpausmi. Šī dziesma ir interesanta ar savu unikālo skanējumu, kuru šobrīd neatradīsi nevienā citā Latvijas izpildītājā. Šī dziesma iepazīstina ar albuma gaidāmo tēmu un noskaņu,” par dziesmu izsakās izpildītājs.

Izpildītāja iepriekšējais mini-albums tika nominēts "Zelta Mikrofons 2015" nominācijā “Labākais Hip-hop albums”, kā arī iepriekš dzirdēts skandalozajā Radio Pieci raidījumā #PieliecPunktu, kur ieņēma trešo vietu.  

Dziesmas ieraksts/apstrāde: Kārlis Indrišonaks

Video/montāža: Jānis Smukšs

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!