Reperis rolands če izskaidro dziesmas “Riņķa deja (krievu rulete) nozīmi

Raksta attēls - Reperis rolands če izskaidro dziesmas “Riņķa deja (krievu rulete) nozīmi Publicitātes foto

20.08.2020

Jūlija sākumā reperis rolands če izdeva savu pirmo singlu “Universal Music Latvia” paspārnē – “Riņķa deja (krievu rulete)”, kā stāstu par cīņu ar saviem iekšējiem dēmoniem.

Lai labāk izprastu dziesmas “Riņķa deja (krievu rulete)” jēgu, atsauces un teksta nozīmi, ir izveidots video, kurā rolands če, brīdī, kad uz viņa rokas tiek tetovēti dziesmas vizuālās identitātes elementi, izskaidro visu augstāk minēto.

rolands če dziesmu raksturo kā gājienu cauri viņa dzīvei un cīņu ar iekšējiem eņģeļiem un dēmoniem, ar kuriem viņš dodas nemitīgā riņķa dejā. Dziesmas tekstā ir pieminēts arī leģendārs personāžs Latvijas “underground” kultūrā – “Black Bullet” un daudzas citas ievērības cienīgas atsauces, par kurām uzzināt var noskatoties video:

Kopš izdošanas dziesma “Riņķa deja (krievu rulete)” internetā ir skatīta un klausīta vairāk kā 200 000 reižu un šis skaitlis dienu no dienas turpina pieaugt. Tāpat arī rolanda če garadarbs aktīvi turas radio Pieci.lv Latvijas TOP 40 augšgalā un šobrīd dziesma ir uzsākusi savu ceļu arī Radio SWH Priekšnama topā, kur par tās atrašanos topā var balsot Radio SWH mājaslapā.

Šobrīd rolands če aktīvi strādā pie jaunas dziesmas un videoklipa, kuru drīzumā nodot vērtējumā repa mūzikas cienītājiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!