Repmūziķu apvienība Rīmdari nāk klajā ar pirmo videoklipu dziesmai "Nereāli"

Raksta attēls - Repmūziķu apvienība Rīmdari nāk klajā ar pirmo videoklipu dziesmai "Nereāli"

20.08.2020

Dziesma ir iekļauta Rīmdaru izdotajā mazalbumā "REPMŪZIKA EP".

"Mēs esam piedzīvojuši to, ka šķietami nereālas idejas ir iespējams realizēt. Ir vajadzīgs tikai gribasspēks un darīšana! Dziesma ir mūsu versija par pagātni, tagadni un nākotnes "nereālajiem" mērķiem."

Videoklipu filmēja un montēja grupas dalībnieks Jānis Bendiks (Marshals) un Emīls Ozoliņš. 

Grupa ir tikko uzsākusi savas gaitas, taču jau ir veiksmīgi iekļuvusi vairāku radio staciju rotācijā visā Latvijā. Apvienību pārstāv: Reinis Radziņš (Reinis Ragga), Jānis Broks (Brokss), Jānis Bendiks (Marshals) un Krišs Baglais. Zīmīgi, ka visi grupas dalībnieki ir no Cēsu puses un Latvijas hiphopa aprindās pazīstami, kā solo izpildītāji.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!