Rīdzinieki Queer On Acid laiž klajā jaunu ierakstu kopā ar haus-mūzikas leģendu Robertu Ovenu

Raksta attēls -  Rīdzinieki Queer On Acid laiž klajā jaunu ierakstu kopā ar haus-mūzikas leģendu Robertu Ovenu Publicitātes foto

06.11.2020

Šonedēļ pārdošanā nonācis jauns rīdzinieku dueta Queer On Acid dubultsingls, kas ierakstīts ar hausmūzikas leģendu Robertu Ovenu (Robert Owens). Vinila plate un digitāla relīze «In My Life/Take Me» ir izdoti jaunajā populārā dīdžeja un producenta Shadow Child leiblā Takeout.

Queer On Acid — ir projekts, kas kopā ar tāda paša nosaukuma leiblu izveidots 2019. gada vasarā. Pēc debijas EP ieraksta un remiksa izdošanas amerikāņu Walker & Royce trekam, projektam uzmanību pievērsis anglis Shadow Child. Viņš vairākas reizes atskaņojis treku Queer On Acid sava raidījumā leģendārā radio Rinse FM, bet pēc tam uzreiz piekritis izdot viņu jaunos ierakstus toreiz vēl neatklātajā leiblā Takeout.
 
«Piedalījos vairākās rīdzinieku rīkotajās boat parties — tur valdīja vispārēja mīlestības un laimes gaisotne: visapkārt visi smaidīja un pēc katras ballītes mēs, dalībnieki, jutāmies vienoti, kā ģimene. Tā arī radās mūsu draudzība,— Roberts Ovens stāsta par sadarbības sākumu ar Queer On Acid. — Tieši to vienmēr esam centušies sasniegt; tas ir galvenais hausmūzikas princips jau no tās pirmsākumiem».
 
 
Roberta Ovena vārds ir sinonīms hausmūzikai. Viņa kontā ir vairāki ieraksti, kas tapuši Čikāgā Fingers Inc. sastāvā, kuri ne tikai bijuši vieni no pirmajiem šajā žanrā, bet arī uzskatāmi par labāko hausmūzikas standartu: «Mysteries of Love», «Can You Feel It», «Tears», «I’ll Be Your Friend» un «Ordinary People» — tās ir tikai dažas dziesmas, kas uzreiz pēc parādīšanās kļuva par īstu žanra klasiku.
 
Roberts Ovens mūzikas lauciņā aktīvi darbojas jau kopš 80. gadu vidus, katru gadu izdodot vairākus hītus. Divi deju mūzikas treki «In My Life» un «Take Me» — ir jaunākie darbi, kurus rīdzinieki Queer On Acid ierakstījuši kopā ar viņu. Leibls Takeout izdevis tos ar remiksiem no Polymod, Fear-E un MASC.
 
Vinila plati iespējams iegādāties veikalos Deejay.de, Decks.de un Phonica Records (drīzumā tā būs nopērkama arī Rīgas Biit Me), bet digitālo kopiju — Beatport. Nākamajā nedēļā ieraksta digitālā versija būs pieejama arī citās tiešsaistes platformās. 
 
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!