Rīgā klātienē uzstāsies Chris Noah un Katrīna Gupalo

Raksta attēls - Rīgā klātienē uzstāsies Chris Noah un Katrīna Gupalo

25.05.2020

Piektdien, 29. maijā notiks Chris Noah un Katrīnas Gupalo akustiskais klātienes koncerts, kurā abi mūziķi atskaņos savas oriģinālkompozīcijas. Koncerta programmā skanēs līdz šim zināmākās un radio staciju iecienītākās dziesmas, skaņdarbi no tikko 2020.gadā iznākušā Chris Noah EP “Distance”, kā arī vairākas karantīnas laikā tapušas Katrīnas Gupalo kompozīcijas, kuras koncertā piedzīvos savu pirmatskaņojumu.

«Šobrīd koncertdzīve piedzīvo tādu pašu atdzimšanu, kā daba pavasarī. Durvis ir atsprāgušas vaļā, jā, pagaidām tikai 20 klausītājiem, bet process ir sācies. Mēs atkal varam satikt savus klausītājus reāli - klātienē, dalīties ar emocijām dzīvajā, sajust enerģiju, kas strāvo dziesmu atskaņošanas laikā starp publiku un mums. Tas ir neaprakstāmi un neatkārtojami!» - tā dziedātāja Katrīna Gupalo. Arī Chris Noah ar nepacietību gaida atkaltikšanos ar klausītājiem: «Ir liels prieks, ka pēc ilga pārtraukuma ir iespēja uzstāties klātienē, bez sociālo tīklu starpniecības! Šķiet, ka man personīgi tas būs tikpat liels notikums cik apmeklētājiem.»

Zīmīgi, ka abu mūziķu radošajā biogrāfijā nozīmīgs bijis 2018. gads. Chris Noah 2018. uzsāka sadarbību ar britu mūzikas ierakstu producentu Kristoferu Harisu (strādājis ar Bear’s Den, Belle and Sebastian, Ghostpoet, u.c.)  un ierakstīja 3 dziesmas “River”, “Fall Through” un “Inside Out”.  Līdz ar šo dziesmu iznākšanu Chris Noah mūziku sāka ievērot un pievērst uzmanību starptautiski mūzikas blogi un “Fall Through” kļuva par mūziķa visvairāk Latvijas radio stacijās atskaņoto dziesmu.

Savukārt Katrīna Gupalo 2018. gadā sākusi darboties kā dziesmu autore un izpildītāja. Kopš tā laika viņa ir iesildījusi britu soulmūzikas dīvu Emeli Sandē koncertzālē Palladium, devusies pirmajā ASV koncerttūrē, uzstājusies festivālā “Laima Vaikule Rendez – Vous Jūrmala” Dzintaru koncertzālē, bijusi Supernova pusfinālā ar pašas sacerēto dziesmu “Intoxicating Caramel” un izdevusi savu oriģinālmūzikas albumu “Gentle and Done”.

Koncerts tikai 20 klausītājiem notiks jaunajā Klavieru salonā Brīvības ielā 152, kurš 29. maija vakarā savas durvis apmeklētājiem vērs primo reizi. Chris Noah un Katrīnas Gupalo koncerts būs pirmais «Osokina Mini Festivāla @152» ietvaros.

 

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!