Rīgā notiks jau otrais ''Enkurfests''

Raksta attēls - Rīgā notiks jau otrais ''Enkurfests''

17.06.2021

Sestdien, 10. jūlijā, no plkst. 13.00 - 23.00, ''Ziemeļu Enkurs'' brūvkroga pagalmā, Matīsa ielā 8, Rīgā, notiks otrais pilsētas festivāls ''Enkurfests'', pulcējot mūzikas, alus un street food cienītājus.

Pagājušais gads bija ''Enkurfesta'' festivāla dzimšanas gads, kas, pulcēja vairāk par 400 festivāla apmeklētājiem. ''Enkurfesta'' komanda jau laicīgi sāka festivāla sagatavošanās darbus, un brīdī, kad tika atļauta pasākumu rīkošana, festivāls mākslinieku sastāvs bija pilnībā nokomplektēts.

10. jūlijā muzikālā programma ietvers performances dažādām muzikālajām gaumēm. Festivālā uzstāsies Purple Negative, March, Čipsis un DullaisVIŅAFour Minute ManŽidrūns un grupa Tesa. Par festivāla kūsājošo enerģiju jau otro gadu rūpēsies DJ Toms Grēviņš.

""Ziemeļu Enkura” regulārie apmeklētāji jau zina, ka joprojām, kad iespējams, rīkojam koncertus, stāstu vakarus, filmu vakarus un citus pasākumus. Pilsētas festivāli ir lielisks veids, kā pavadīt skaistu pēcpusdienu un vakaru, baudot mūziku kopā ar draugiem un netērējot daudz laika vai naudas ceļojot ārpus pilsētas." - tā viens no brūvkroga īpašniekiem, aldaris Dāvis Linde.

Brūvkrogs “Ziemeļu Enkurs” ir noenkurojies Rīgas centrā, Matīsa ielā 8. Durvis apmeklētājiem brūzis vēra 2018. gada februārī. Kopš tā laika ir uzbrūvēti vairāki desmiti dažādu alus veidu, kas iekļauti regulārajā apritē, kā arī tiek turpināta jaunu alus recepšu un šķirņu radīšana. Īpaši festivālam, šogad tiks radīts jauns alus.

Ieeja festivāla teritorijā - ''Ziemeļu Enkura'' pagalmā, Matīsa ielā 8 jau no plkst. 13:00. Biļetes nopērkamas uz vietas brūvkrogā (20 EUR), kā arī internetā www.aula.lv (21 EUR). Biļetes būs nopērkamas arī festivāla dienā pie ieejas Ziemeļu Enkura teritorijā, biļetes cenā iekļauts arī pirmais aliņš (tikai 18+).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!