Rīgā uzstāsies Detroitas hausmūzikas leģenda – Terrence Parker

Raksta attēls - Rīgā uzstāsies Detroitas  hausmūzikas leģenda – Terrence Parker Publicitātes foto

11.08.2016 / Parmuziku.lv

20. augustā uz kuģa “Vecrīga” klāja notiks ceturtā un noslēdzošā šīs sezonas ballīte "Amber Muse’s Das Boot", kuru atbalsta “Sol”. Par galveno viesi kļūs Detroitas hausmūzikas klasiķis Terens Pārkers (Terence Parker) , kurš uzstāsies kopā ar savu protežē Merachka. Tāpat dīdžej-setu spēlēs pasākuma rīkotāji Taran & Lomov.

Detroita ir pazīstama ne tikai kā pilsēta, kura pasaulei devusi techno žanru un tādus žanra klasiķus kā Derrick May, Juan Atkins, Carl Craig, Kevin Saunderson, Blake Baxter, Eddie "Flashin" Fowlkes, UR, Jeff Mills un citus. Tajā skanēja un turpina skanēt iedvesmojoša house mūzika, par kuras pionieri tiek uzskatīts producents un remiksētājs Terrence Parker.

Kā dīdžejs viņš ir pazīstams arī ar abreviatūru TP, kurš savā laikā kļuva populārs ar prasmīgo spēlēšanas stilu un to, ka austiņu vietā izmantoja īstu telefona klausuli. Pēdējais Terrence Parker albums iznāca pirms diviem gadiem uz leģendārā leibla Planet E (šogad plānojas jauns), viņš pastāvīgi ieraksta remiksus Defected, King Street, Purple Music, Lenny Fontana utt. Savas karjeras laikā Terrence ir apceļojis vairāk kā 200 pilsētas 28 valstīs, un šajā mēnesī sarakstu papildinās arī Rīga.

Merachka ir cita Detroitas techno un house pārstāve, kura ir producente, remiksētāja, dziesmu autore, dziedātāja un dīdžej-meitene. 2014. gadā kopā ar Terrence Parker ierakstīja hītu „Open Up Your Spirit” uz Defected Records, kas bija viņa albuma “Life On The Back 9” priekšvēstnesis. Kopš tā laika viņa izdod mūziku pie Soul Heaven, Bargrooves, Intangible, bet 2016.gadu iesāka ar jaunu singlu “Don’t Waist Another Minute”, kuru ierakstīja kopā ar Terrence Parker leiblam Planet E.

Kuģis Vecrīga ir pietauvots pie Akmens tilta (pretī RTU). Uzkāpšana uz klāja 22:00, došanās ceļā no piestātnes 22:30, reiss turpināsies līdz 02:00 (bez apstāšanās).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!