Rihards Bērziņš aicina runāt! Jauna dziesma "Runā"

Raksta attēls - Rihards Bērziņš aicina runāt! Jauna dziesma "Runā" Publicitātes foto

26.07.2021

”Runā” ir otrais singls no šogad gaidāma mūziķa debijas albuma.

Dziesmas mūzikas un vārdu autori ir Rihards Bērziņš un Reinis Briģis, taču dziesmā piedalās arī Anna Patrīcija Karele un Patrīcija Spale.

 „Bieži mēs saprotam to, kas mums ir dots, tikai tad , kad tā vairs nav. Dziesmas stāsts ir   par cilvēku attiecībām un problēmām. Attiecības nevar pastāvēt un problēmas atrisināt, ja iesaistīto starpā valda klusums. Tā vietā ir jārunā un jāieklausās vienam otrā,” par dziesmu stāsta Rihards.

Pašlaik Rihards turpina aktīvi strādāt pie debijas albuma kopā ar producentu Reini Briģi. Albuma  nosaukums un izdošanas datums vēl netiek atklāts, bet ir zināms, ka tajā tiks publicētas desmit oriģināldziesmas latviešu valodā country, pop un rock.

Ierakstu tapšanas aizkulises var apskatīt Riharda sociālajos tīklos, tai skaitā, arī TIK TOK, kur mūziķim jau ir vairāk kā 12 tūkstoši sekotāju.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!