Rīmdari ieskandina vasaru ar jaunu videoklipu

Raksta attēls - Rīmdari ieskandina vasaru ar jaunu videoklipu Foto: Lauris Mihailovs

20.05.2021

Šodien apvienība Rīmdari laiž klajā dziesmu "Vasarīga diena", kas ir par kopā sanākšanu, atgriešanos un piederību vietai.

“Dziesma ir par kopā sanākšanu, atgriešanos un piederību vietai. Visi “Rīmdari” esam auguši Cēsīs un vasarīgas tikšanās dzimtajā pusē ir viena no lietām, kas šajos apstākļos mums pietrūkst. Domājam, ka lielai daļai cilvēku sajūtas ir līdzīgas. Vai tās ir Cēsis, Ludza, Talsi vai kāda cita pilsēta. Ļoti ceram, ka kādā vasarīgā dienā varēsim šo dziesmu izpildīt jau plašākas publikas priekšā!”

“Rīmdari” sevi pieteica pagājušajā gadā ar mazalbumu “REPMŪZIKA EP”. No kura popularitāti klausītāju vidū izpelnījās dziesma Tici Man. Lielu atsaucību iemantoja arī singls “Nesatikšanās”, kas tika izdots šī gada janvārī sadarbībā ar Baibu Biti un Imantu Ziedoni.

Šobrīd grupa aktīvi strādā pie jauna studijas albuma.

Grupas sastāvā darbojās: Jānis Broks (Brokss), Jānis Bendiks (Marshals), Krišs Baglais un Reinis Radziņš (Reinis Ragga). Visi grupas dalībnieki ir no Cēsu puses un Latvijas hiphopa aprindās pazīstami, kā solo izpildītāji.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!