„Rīmdari” - nopietns pietiekums Latvijas hiphopā

Raksta attēls - „Rīmdari” - nopietns pietiekums Latvijas hiphopā Publicitātes foto

02.06.2020

Repmūziķu apvienība Rīmdari nāk klajā ar debijas minialbumu “REPMŪZIKA EP”

No 29. maija grupas Rīmdari debijas minialbums ir pieejams visos populārākajos straumēšans servisos. Minialbums sastāv no 6 kompozīcijām. Grupai ir svarīgi, lai vēstījums tekstos ir uztverams un skanējums ir muzikāls, tādēļ teksti tiek pasniegti klasiska hiphopa manierē un pavadījumi tiek pašu radīti vai rūpīgi piemeklēti. 

“Minialbuma nosaukumā jau ir iekodēts redzējums par mūziku, kuru vēlamies radīt. Mēs esam dažādi mūziķi ar līdzīgu gaumi. Tieši dažādība ir tas, kas rada tik autentisku skanējumu. Un gaume ir tas, kas Rīmdarus vieno.  Komandā ir spēks!” tā par minialbumu izsakās paši Rīmdari.

Minialbuma tapšanā iesaistījās arī vairāki pašmāju mūziķi un producenti. Kā viesvokāli tika pieaicināti mūziķi Armands Lozinskis un Baiba Bite. Dziesmas “Melnie Stāstiņi” pavadījumu veidoja Ansis Kolmanis (ansis), kuru ar ģitārspēli papildināja Mārtiņš Gailītis (Marka) no grupas Double Faced Eels. Savukārt, minialbuma producents ir Reinis Kārkliņš (“Aleja Records”), kurš ir strādājis ar tādiem mūziķiem, kā Triānas Parks, Ieva Kerēvica, Franco Franco un citiem.

Apvienību pārstāv: Reinis Radziņš (Reinis Ragga), Jānis Broks (Brokss), Jānis Bendiks (Marshals) un Krišs Baglais. Zīmīgi, ka visi grupas dalībnieki ir no Cēsu puses un Latvijas hiphopa aprindās pazīstami, kā solo izpildītāji.

Grupa ir tikko uzsākusi savas gaitas, taču jau ir kāpusi uz vienas skatuves ar reperi Edavārdi klubā Fonoklubs, kur pirmatskaņoja dziesmas no sava debijas minialbuma. Grupas sociālajos tīklos ir iespēja noskatīties intervijas no raidījumiem “Kultūrdeva” un “Cēsis 814 - Svinam kopā!”.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!