"Rīmdariem" jauna dziesma ar Imantu Ziedoni un Baibu Biti

Raksta attēls - "Rīmdariem" jauna dziesma ar Imantu Ziedoni un Baibu Biti Publicitātes foto

29.01.2021

Dziesmu dzīvajā izpildījumā pērn varēja dzirdēt vairākos Rīmdaru koncertos un labdarības maratona "Dod Pieci" ietvaros. Tagad grupa publicē oficiālu audio ierakstu, kuram par vizuālo noformējumu ir parūpējies pašmāju video mākslinieks un ētera personība Ēriks Saksons.

"Šķiet katrs no mums ir piedzīvojis liktenīgu tikšanos vai nesatikšanos. Reiz Imants Ziedonis par to sarakstīja dzejoli "Es Tevi ieraudzīju zeltā". Mūsuprāt, šis dzejolis brīnišķīgi paspilgtina dziesmas vēstījumu. Esam ļoti lepni, ka mums tika tas gods paša Imanta lasīto dzejoli iekļaut jaunajā kompozīcijā."

Grupas sastāvā darbojās: Jānis Broks (Brokss), Jānis Bendiks (Marshals), Krišs Baglais un Reinis Radziņš (Reinis Ragga). Zīmīgi, ka visi grupas dalībnieki ir no Cēsu puses un Latvijas hiphopa aprindās pazīstami, kā solo izpildītāji.
 
Šobrīd grupa aktīvi strādā pie jauna studijas albuma.
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!