"Rock’n’Berries" jaunais singls stāsta par mīlestību

Raksta attēls - "Rock’n’Berries" jaunais singls stāsta par mīlestību Publicitātes foto

21.11.2016 / Parmuziku.lv

Šodien grupa "Rock’n’Berries" klausītāju vērtēšanai nodod sava otrā albuma pirmo singlu “Feel the love”, kas iesniegts arī dziesmu konkursā “Supernova”.

"Dziesma "Feel the love" ir pirmais skaņdarbs no Rock’n’Berries topošā albuma, ar kuru, manuprāt, iezīmējas grupas jaunā mūzikas stila vēsmas. Šādā pašā stilā plānojam radīt arī pārējās albuma dziesmas," stāsta grupas līderis Oskars Millers.

“Skaņdarbs, protams, ir stāsts par mīlestību,” turpina grupas basģitārists un dziesmas vārdu autors Jānis Narbuts, "Tas vēsta ne tikai par divu mīlnieku sāpīgi pārvarētajām pagātnes grūtībām, kuru atstātās rētas vēl joprojām dzīst un ik pa laikam par sevi atgādina, bet arī par attiecībām starp atšķirīgi domājošiem indivīdiem, kuri katrs dažādas dzīves situācijas redz no sava skata punkta. Tas nereti noved pie liekiem pārpratumiem un nesaprašanās savā starpā. Dziesma ir aicinājums cilvēkiem dalīties sajūtās, lai labāk izprastu un pieņemtu viens otru, vairojot vienotību un saticību savā starpā."

"Feel the love" radīšanā piedalījušies visi grupas dalībnieki. Mūzikas autors ir grupas bundzinieks Reinis Ašmanis, vārdus sarakstījis grupas basģitārists Jānis Narbuts, bet melodija pieder grupas līderim Oskaram Milleram. Ģitārists Mārtiņš Sliede un taustiņnieks Arnolds Jass piedalījās idejiski dziesmas pilnveidošanā. Ierakstā piedalījās dziedātāja Alise Kante un skaņu inženieris Kārlis Auziņš. Puiši cer, ka dziesma aizkustinās gan “Supernovas” žūriju, gan konkursa skatītājus un balsotājus.

Kā jau minēts, tuvākajā laikā "Rock’n’Berries" gatavojas izdot savu otro albumu un tur īkšķus par veiksmīgu iznākumu dziesmu konkursā “Supernova”. Cerības tiek liktas arī uz panākumiem mūzikas ierakstu gada balvā “Zelta Mikrofons 2016”, kurā iesniegts albums un pieteikta kandidatūra uz gada debiju. Vasarā puiši brauks Vislatvijas koncerttūrē, bet rudenī plānots doties koncertēt ārpus Latvijas.

Grupa "Rock’n’Berries" ir dibināta 2013. gada jūnijā un aktīvi koncertējusi populārākajās izklaides iestādēs Latvijā un ārvalstīs. 2016. gada maijā grupa izdeva savu debijas albumu ar nosaukumu “Smoothie Call” un devās albuma prezentācijas tūrē uz Lietuvu, Rumāniju, Bulgāriju un Grieķiju. "Rock’n’Berries" lepojas ar klausītākajiem albuma skaņdarbiem “DayDream” un “Dvēselīt’”. Šodien grupa klausītāju vērtēšanai nodod sava otrā albuma pirmo singlu “Feel the love”, kas iesniegts dziesmu konkursā “Supernova”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!