Rokfestivāls "KLANG!" uz nenoteiktu laiku pārtrauc darbību

Raksta attēls - Rokfestivāls "KLANG!" uz nenoteiktu laiku pārtrauc darbību FOTO: Māra Juberte

12.12.2016 / Parmuziku.lv

Rokfestivāls "KLANG!", kas pie Ķekavas esošajā Klaņģu kalnā četrus gadus pēc kārtas kopā pulcēja pašmāju rokmūzikas un metāla mūzikas izpildītājus, kā arī pie sevis aicināja ārzemju viesus, paziņojis par darbības pārtraukšanu uz nenoteiktu laiku.

Sociālajā vietnē Facebook esošajā festivāla "Klang!" profilā rīkotāji Edijs Rudzis un Edgars Rakovskis raksta: "Vēlamies pateikt paldies visiem, kas apmeklējuši un atbalstījuši KLANG šos četrus gadus, kuru laikā festivāls auga, attīstījās un mainījās kopā ar jums un mums pašiem. Ceram, ka mums izdevās jūsu vasaras padarīt skaistākas un esam droši, ka mūsu kopīgais darbs ir atstājis nospiedumus Latvijas rokmūzikas un kultūras vēsturē.

Tomēr esam nolēmuši neturpināt peldēt pret straumi un censties Latvijā uzrīkot starptautisku rokmūzikas festivālu. Tāpat arī nevēlamies laika gaitā transformēties par kāda politiskā spēka pārstāvju individuālo vēlmju apmierināšanas biedrību, tamdēļ esam nolēmuši festivāla darbību pārtraukt uz nenoteiktu laiku.

Kā toreiz, tā arī tagad turpināsim attiecīgajā brīdī būt laikā un vietā, un turpmāki paziņojumi par KLANG būs. Tikmēr aicinām jūs nekavēt laicīgu biļešu iegādi uz šī brīža pasaules lielāko rokmūzikas spīdekļu koncertiem Baltijā nākamvasar un laicīgi rezervēt brīdi arī vietējā bezmaksas rokfestivāla apmeklējumam, lai baudītu pašmāju alternatīvās mūzikas elites priekšnesumus."

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!