Rokfilmu festivāls aicina talantus izpausties Brīvā mikrofona 15 slavas minūtēs

Raksta attēls - Rokfilmu festivāls aicina talantus izpausties Brīvā mikrofona 15 slavas minūtēs Foto: pexels.com

17.08.2016 / Parmuziku.lv

No 26. līdz 28. augustam, Cēsīs jau otro gadu norisināsies Rokfilmu festivāls, kurā mūzika tiekas ar kino. Šogad festivāla programmu papildinās brīvais mikrofons, kurā izpildītāji aicināti parādīt savu talantu, meklējumus un atradumus mūzikā, eksperimentēt ar jaunu skanējumu un negaidītu sastāvu, kā arī satikties ar domubiedriem.

Interesenti aicināti savus pieteikumus sūtīt uz līdz 22.augustam, pievienojot nelielu aprakstu par sevi un savām radošajām iecerēm Brīvā mikrofona 15 slavas minūtēm.

Vairāk informācijas par Rokfilmu festivālu, pasākumu programmu un informāciju par biļešu tirdzniecības vietām atradīsi www.rockfilmfestival.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!