Rokmūzikas grupa Jānis Bukums Ziemassvētkos dāvina albuma bezmaksas lejupielādes

Raksta attēls - Rokmūzikas grupa Jānis Bukums Ziemassvētkos dāvina albuma bezmaksas lejupielādes Publicitātes foto

11.12.2015 / Parmuziku.lv

Jaunā gada priekšvakarā grupa Jānis Bukums dāvina Latvijai sava albuma "Dzīvs un Savādāks" bezmaksas lejupielādes. Neierobežotas bezmaksas lejupielādes iespēju rokmūzikas cienītāji varēs lietot sākot no 11. decembra grupas mājas lapā www.janisbukums.com. Darboties arī speciāla mobilā aplikācija albuma bezmaksas lejupielādēm.

“Ir svētku laiks, kad dāvināt ir tik dabiski. Arī mēs esam nolēmuši dāvināt visai Latvijai vienīgo un dārgāko, kas mums ir – savu mūziku, un piedāvājam neierobežotas mūsu pirmā albuma „Dzīvs un savādāks” bezmaksas lejupielādes.  Ceram, ka rokmūzikas fani to novērtēs! Šobrīd grupa jau  intensīvi strādā pie otrā albuma „Ugunslietus” ieraksta, un tas būs mūsu mūzikas kvalitatīvs un konceptuāli tīrs turpinājums, enerģisks un stilistiski vienots. Albumā būs 10 jaunas dziesmas un, turpinot tradīciju, viena koverversija. Latvija var!”, saka grupas līderis Jānis Bukums.

Rokmūziķis Jānis Bukums Latvijas mūzikas apritē pēc ilgāka klusuma perioda atgriezās šī gada pavasarī, izveidojot grupu „JĀNIS BUKUMS”, izdodot un prezentējot savu pirmo albumu “Dzīvs un savādāks”. Albuma ierakstā piedalījās arī vairāki viesmākslinieki: backvokālus un atsevišķas vokālās partijas iedziedājuši Ralfs Eilands, Aija Vītoliņa , Elza Rozentāle un Santa Šillere, ar elektronisku performanci ierakstā piedalījies Matīss Runtulis (Mr. Myster).  Savukārt,  Andris Freidenfelds (Fredis) ir ierunājis jaunajam albumam ievadvārdus īstā Holivudas filmu stilā. Jaunajā albumā ierakstītas 11 dziesmas latviešu valodā un viena dziesma angliski - grupas “Radiohead”  dziesmas “Creep” koverversija.

Albumā “Dzīvs un savādāks” iekļautās dziesmas ir guvušas gana plašu popularitāti, piemēram, „Creep” koverversija, kas iedziedāta duetā ar Aiju Vītoliņu,  vasarā un rudenī  bija viena no radio SWH atskaņotākajām dziesmām, tai izveidots arī provokatīvs video klips, kas atrodas vairāku TV kanālu apritē. Albums iesniegts arī mūzikas ierakstu balvai “Zelta Mikrofons 2015” vairākās kategorijās – labākais albums, video un dziesma.

 

Grupā „JĀNIS BUKUMS” muzicē vokālists un grupas līderis Jānis Bukums, ģitārists Arturs Račinskis, basists un taustiņinstrumentālists Andrjus Jaņuns, ģitārists Artūrs Liede un bundzinieks Filips Batarags.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!