Rūdolfs Rācenājs publicējis savu otro singlu "Par Pienenēm"

Raksta attēls - Rūdolfs Rācenājs publicējis savu otro singlu "Par Pienenēm" Publicitātes foto

07.08.2021

Mūziķis Rūdolfs Rācenājs publicējis savu otro singlu ‘Par Pienenēm’, ko papildina jautrs un radošs videoklips. Sprīdītis uz zagta motocikla.

Dziesma stāsta par tieksmi pēc brīvības un laimes. Videoklipā šī ideja tiek pasniegta mūsdienīgi un nenopietni interpretējot pasaku par Sprīdīti.

Videoklipa idejas un scenārija autors ir pats Rūdolfs Rācenājs, bet video tapšanā palīdzējuši tuvinieki un draugi. Īpaši lielu paldies mūziķis saka Gintam Sprēdim ( GS Films) par klipa uzņemšanu un montāžu.

‘Par Pienenēm’ ir Rūdolfa Rācenāja otrais singls. Pirmais singls ‘Vakars’ iznāca šī gada sākumā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!